PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95369}

Historia Audrey Hepburn

The Audrey Hepburn Story
6,5 1 722
oceny
6,5 10 1 1722
Historia Audrey Hepburn
powrót do forum filmu Historia Audrey Hepburn

Jennifer kompletnie tu nie pasuje...matko dla mnie to niepojęte, zeby w ogóle ktos podejmował próby zastąpienia Audrey kims innym. Bo ta kobieta byla niepowtarzalna i nikt nie jest w stanie jej grać. pod zadnym wzgledem zadna aktorka nigdy jej nie dorówna.!

charlotte_3

Sranie w banie, że się tak kolokwialnie wyrażę.
Nikt tu nie chce zastępować Audrey Hepburn, zagrać w filmie biograficznym o niej.
Naprwdę, Audrey sama tego nie zrobi. Przynajmniej tak długo, jak pozostaje martwa.

Dark_Side_Of_The_Moon

co nie zmienia faktu, że Jennifer Love Hewitt była totalnym drewnem w tym filmie a kwestii jej urody już kompletnie komentować nie zamierzam. mogli wybrać lepiej, qrde!

użytkownik usunięty
Dark_Side_Of_The_Moon

Jest mnóstwo młodych aktorek z tym pierwiastkiem wrażliwości i subtelności które o wiele lepiej zagrałyby Audrey od Hewitt :( może to wina scenariusza (w co wątpię) ale ona w ogóle mnie zachowuje się jak Audrey.. moim zdaniem nie poradziła sobie kompletnie.

Bardzo lubię Jennifer i to moja ulubiona aktorka. Ale zgadzam się z poprzednikami iż w tym filmie zagrała beznadziejnie. Nie pasuje do tej roli. Moim zdaniem mogli wziąć kogoś starszego i bardziej doświadczonego. Ale wybrali tak już tego nie odwrócimy.

Ava_Elizabeth

Beznadziejnie zagrała. Za to ta młoda aktorka zagrała świetnie! Nawet udawało jej się od czasu do czasu zaakcentować tak samo jak to robiła Audrey!

charlotte_3

Nie no czemu jak schowała zęby wyglądała nawet podobnie :)

ocenił(a) film na 7
charlotte_3

zagrała fatalnie, Jennifer kompletnie nie pasowała do tej roli.

użytkownik usunięty
Tatiana

ten film to totalna klapa... jest nudny i bez sensu. Po obejrzeniu zwyczajnie moge stwierdzic ze ona zupelnie nie ma talentu... grala jak w garfieldzie... tylko ze tam mozna to bylo usprawiedliwic faktem, iz jest to film dla dzieci, a nie powazna produkcja... porazka...
1/10

charlotte_3

Wezcie pod uwage jedno: Jennifer jest jednym z producentow wykonawczych... I macie odpowiedz czemu ona zagrala.

Tristana

Moim zdaniem paoswałaby tu na przykład Anne Hathaway.

Anturium

Mnie pasuje Penelope Cruz, tylko ją dyskwalifikuję akcent niestety - jest bardzo dobrą aktorka i ma w sobie coś takiego magicznego, co można było zauważyć u Audrey. A druga kandydatka, która bym zaproponowała to Audrey Tatutau - ze względu na delikatność i fakt, że obie aktorki były z urodzenia francuskojęzyczne - może udało by się uzyskać typowy dla Hepburn akcent. Co myślicie?

goslawa25

Komuś kto obsadził to beztalencie w roli absolutnie genialnej Audrey Hepburn mam ochotę dać w twarz. Uważam, że to jest normalnie brak szacunku to tej wspaniałej ikony kina. Aż się plakać chce jak widzę tą love coś tam...
Zgadzam się Hathaway, Audrey Tatuatu albo może Marion Cottilard?

użytkownik usunięty
goslawa25

Audrey Tautou to rewelacyjny wybór moim zdaniem (bo Penelope trochę zbyt różna karnacja)

goslawa25

macie racje Audrey Tautou i z urody i talentu pasuje...nie wiem kto wybieral ta jennifer...ona ani utalentowana a twarz zupelnie pociagla..i inna...dziwne...to jest tak samo jak wciaz proboja robic filmy o Elvisie i tego sie nie da ogladac...totalne drewna no i wyglad nie ten

Persefona87

Ten film jest marny nie tylko z racji niezrozumiałego dla mnie doboru odtwórczyni roli głównej.. Postać Hepburn strasznie spłaszczona, biografia okrojona.. Postać Ferrera wybielona, podobnie postać matki - z tego co czytałam nie tylko ojciec Audrey miał faszystowskie poglądy, jej matka również uczestniczyła w spotkaniu z Hitlerem - zmieniła swoje poglądy dopiero, gdy zajął Holandię. Brak też wspomnienia o romansie Audrey ze scenarzystą "Historii zakonnicy"..
Film pewnie powstał w dobrej wierze oddania szacunku Audrey, ale ludzie, którzy nie interesowali się jej życiem mogli odebrać ją jako ospałą, nieciekawą osobę wobec, której uśmiechnęło się szczęście..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones