PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042749}

Historia Gabby Petito

The Gabby Petito Story
5,0 310
ocen
5,0 10 1 310
Historia Gabby Petito
powrót do forum filmu Historia Gabby Petito

Film całkiem okej, natomiast nie jestem obiektywna bo bardzo interesowała mnie ta historia i śledziłam zaginięcie tej dziewczyny na bieżąco. Oczywiście nic mnie nie zaskoczyło natomiast podobało mi się jak aktorka zagrała Gabi. W niektórych momentach musiałam się przyglądać czy nie wkleili autentycznych nagrań z kamer policjantów bo tak dobrze naśladowała akcent, ton, artykulację zaginionej. Główny aktor też całkiem spoko dobrany. Nie podobało mi się natomiast jak dobrali aktorkę do roli matki( chociaż nie mam nic do tej aktorki) Cały czas wydawało mi się, że to jej koleżanka a nie mama. Sprawdziłam i między aktorkami jest tylko 12 lat różnicy i to było widać. Nie wiem ile tak naprawdę miała lat jej mama jak ją urodziła ale podejrzewam, że jednak nie 12… ogółem film spoko jak na streamingowy ale tak jak wspominałam, nie jestem obiektywna ;)

Talunek_13

To samo u mnie. Mama zdecydowanie za młoda. Myślę, że 100% widzów miało to samo odczucie, a to by oznaczało poważną wpadkę filmowców, którzy mieli odwzorować tę historię, ale zarazem wykonać profesjonalny film. No chyba, że rzeczywiście Gabby miała taką młodą mamę, która urodziła ją w bardzo młodym wieku albo też nie było widać po niej wieku (niektórzy tak mają)...

ocenił(a) film na 7
Talunek_13

Aktorka grająca mamę jest też reżyserem tego filmu i to jest jej debiut reżyserski. Mi tez nie pasowała:)

Talunek_13

Aktorka grająca mamę była w dobrym wieku, to Gabby i Brian byli za starzy. Bardzo rzucało się w oczy, że to raczej 30 niż 20 latkowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones