PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557512}
5,7 35 703
oceny
5,7 10 1 35703
2,0 3
oceny krytyków
Hitman: Agent 47
powrót do forum filmu Hitman: Agent 47

pierwsza część była fajna mam nadzieje w 2 części się nie zawiode

użytkownik usunięty
Gameloft

Pierwsza część była bardzo średnia, być może teraz Agenta zagra chłop z krwi i kości. Prawdziwy twardziel a nie taki miły chłopak jak w jedynce.

Dla fana 1 była całkowitą porażką, zobaczymy co wymyślą w 2

ocenił(a) film na 6
Siarczek

To ty jesteś prawdziwym fanem? przecież nie było tragedii, tylko narzekać. Ja jako fan narzekam że w grze Hitman Absolution nie skomponuje muzyki Jesper Kyd, to dopiero kaszana. Pozdrawiam

2008einstein2009

Mowa o filmie nie grze -.-, a jest ona kolosalna film był nędznym filmem akcji w którym nawet przez 1 sekundę nie wyczułem klimatu, który towarzyszył mi podczas zabawy przy kompie, skoro Ty jesteś prawdziwym fanem i uważasz, że ta abominacja była udana, to zmartwię Cię...

ocenił(a) film na 6
Siarczek

Wg mnie bardzo dobry film Hitman! ale każdy ma swoje zdanie, powtarzam tragedii nie było. Pozdro

2008einstein2009

Zgadzam się każdy ma swoje zdanie! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Siarczek

<<2008einstein2009>> tak mówi bo pewnie się boi Agenta 47.

użytkownik usunięty
2008einstein2009

Tragedii faktycznie nie było ale, odtwórca głównej roli to porażka, z początku był niezły ale te uśmieszki na jego twarzy psuły wizerunek 47 i odbiór filmu. Niektóre sceny efektowne ale za mało tutaj tego co mamy w grach. Jeżeli chodzi o Kyd'a to owszem szkoda, że nie skomponuje muzy do tej części ale nowy kompozytor daje rade, ścieżka dźwiękowa we wszystkich udostępnionych materiałach jest fantastyczna.

ocenił(a) film na 6

Mi tam się podobała jego gra, ale mógłby go też zagrac Statham, bo Diesel jest zbyt napakowany.

użytkownik usunięty
ptakusz

Najbardziej nadaje się Matt Schulze.

ocenił(a) film na 6

Mało znany, a film pewnie będzie ustosunkowany pod komercje. Raczej wątpie, że wezmą go chociaż pod uwagę ale wszystko jest możliwe.

ocenił(a) film na 6

Budżet tego filmu wyniósł 24 mln. Nic dziwnego, że sceny mało efektywne chociaz może nie o to chodzi.

ocenił(a) film na 6
Siarczek

Dlaczego? Grałem we wszystkich hitmanów i jakoś nie narzekałem na film. Oczywiście mało odzwierciedlał grę chociażby pod wzlędem, że bohater nie był klonem i nie tylko to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones