PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557512}
5,7 35 720
ocen
5,7 10 1 35720
2,8 4
oceny krytyków
Hitman: Agent 47
powrót do forum filmu Hitman: Agent 47

Hitman

użytkownik usunięty

dlaczego po prostu do głównej roli nie wezmą Davida Batesona? byłby ten sam głos co w grze i poza
tym wygląda jak Hitman

ocenił(a) film na 6

nigdy pamiętaj nie można dogodzić fanowi ;)

Ponoć Bateson chcial za wlasne pieniadze przyjechac na casting, zeby pokazac swoje umiejetnosci i przedtsawic swoja koncepcje postaci (ktora w duzej mierze wzorowana jest wlasnie na nim ;d), ale bezapelacyjnie mu odmowiono, banda idiotow.

użytkownik usunięty
soko44

jeśli rzeczywiście tak było to faktycznie idioci

twój wyglad nie pozwala mi sie z toba nie zgodzic

użytkownik usunięty

w zwiazku z tym ze tu nie ma pogaduszek prywatnych odpuszcze sobie ta czesc programu i spytam kogo chcesz jako Hitmana

użytkownik usunięty
dawid10809

już napisałam w pierwszym poście, David Bateson byłby najlepszy, ale i tak będzie Paul Walker

a poza davidem batesonem ? ja opcjonuje na michaela c halla ,bruca willisa,patricka stewarta,jasona stathama

ale hitman bedzie wtedy hitem kinowym-Paul Walker sciagnie widownie

użytkownik usunięty
dawid10809

oj nie, tylko nie Statham, w sumie Timothy Olyphant w jedynce nieźle zagrał to mógłby też w drugiej części, Willis też by pasował, ale oczywiście muszą dać kogoś kto najmniej pasuje do tej roli

show biznes rzadzi sie takim prawem-albo dajesz kogos kto pasuje i tracisz na tym albo dajesz kogos nie pasujacego i zbijasz kase

a ogarnij michaela c halla
http://www.fakt.pl/Gwiazdor-quot-Dextera-quot-wraca-do-zdrowia,artykuly,64824,1. html

postura, sie zgadza

glos taki w miare,wzrost tez nie jest zly,

użytkownik usunięty
dawid10809

mógłby być, ale za bardzo by mi się kojarzył z Dexterem :) wolałabym takiego aktora, który z żadnym innym filmem by mi się nie kojarzył

pomysl ze to ciag dalszy dextera

to taki co dopiero skonczyl szkole filmowa......... a kto mu ja da

jak oceniasz to zdjecie

http://www.google.pl/imgres?q=hitman+who+will+play&sa=X&hl=pl&biw=1280&bih=832&t bm=isch&tbnid=E0igHO6PQtUeDM:&imgrefurl=http://www.facebook.com/PatrickBrownArt% 3Fdirected_target_id%3D0&docid=iNpfOdvggVWMVM&imgurl=http://sphotos-b.ak.fbcdn.n et/hphotos-ak-prn1/p480x480/529300_464556676942824_185413005_n.jpg&w=960&h=480&e i=60mKUYaLD6mc0QXI4IH4Aw&zoom=1&ved=1t:3588,r:92,s:0,i:364&iact=rc&dur=2789&page =5&tbnh=159&tbnw=318&start=85&ndsp=20&tx=221&ty=5

użytkownik usunięty
dawid10809

wizualnie nieźle się Paul prezentuje po tym zdjęciu, ale do Hitmana pasuje facet trochę starszy od niego z niskim głosem

wiek zalatwi charakteryzacja a glos moze podlozyc jeremy irons

dawid10809

albo glos michael c hall

z Paulem jest taki problem ze cierpi na syndrom benjamina buttona albo zespol krzysztofa ibisza

użytkownik usunięty
dawid10809

zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję że fajnie wyjdzie bo uwielbiam Hitmana

ja tez uwielbiam hitmana .chociaz paul walker zadnego filmu jeszcze mie spie*dolil

ocenił(a) film na 6
dawid10809

mi sie podobala pierwsza czesc Hitmana i zaluje ze Olyphant nie zagra w kolejnej czesci bo nadawal sie do tej postaci.Jesli chodzi o walkera to byc moze chca nakrecic od poczatku film gdy agent 47 dopiero co konczy swoje nauki i robi pierwsza misje a do tego potrzeba mlodej twarzy a nie troche starszej jak batesona

luquepl

nie glupie

dawid10809

na stronie Hitman Asylum to strona o grach i filmach serii i tam podano że premiera w 2014 r a nie w 2016

ghf

ciezko jest znalezc prawdziwa informacje

luquepl

Opyphant to kompletna porażka, zagrał bardzo słabo, jego Hitman w niczym nie przypomniał tego z gry...

Zgadzam się w 100%! Szukanie innych aktorów do tej roli to po prostu czyste nieporozumienie, profanacja i brak szacunku do serii Hitman. Ludzie, którzy podchodzą w ten sposób do człowieka na którym wzoruje się postać hitmana i do fanów nigdy nie powinni dostać praw do kręcenia filmu o agencie 47! Pozdrawiam i solidaryzuję się z Tobą! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones