PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557512}
5,7 35 687
ocen
5,7 10 1 35687
2,0 3
oceny krytyków
Hitman: Agent 47
powrót do forum filmu Hitman: Agent 47
Adrianis

Robią ze skradanki wakacyjny blockbuster z wybuchami XD, to musi się udać

Adrianis

Znowu to spieprzyli. Widać tylko że tym razem bajka wyjdzie z tego.

ocenił(a) film na 5
Adrianis

mam tylko nadzieje ze trailer tylko taki jest.. bo jak nie to bedzie tragedia. zauwazylem ze hollywood psuje dobre tematy do filmow np dragon ball. zupelnie nie czuc klimatu skradanki i kasowania na zlecenie - tylko same wybuchy i napakowanie efektami specjalnymi. a tak sie cieszylem na ten film :( czekam jeszcze na terminatora nowego i gwiezdne wojny - mam nadzieje ze nie dadza ciala..

ocenił(a) film na 5
kebi17

co do dragon balla too nie nazwalbym tego filmu tak tylko amerykanskie gowno ;) nikt z nich nie czytał żadnej mangi itp nic o zadnej postaci nie wie ;p a hitman po trailerze wynika ze chowa się do poprzedniej części z 2007roku..
A terminator i GW będą trzymać klimat i pozio0m ;)

kebi17

Posnęlibyście na skradance i też byłby płacz.

ocenił(a) film na 5
lechu12333

Kryptonim Nina, Leon zawodowiec, Zakładnik - te filmy o zabojcach dobrze zrobili i nie byly zbyt przesadzone. a Rambo? w lesie sie skradal i po cichu wroga wykanczal - nie bylo nudno (wiec mozna:)

lechu12333

Nie chodzi o to, żeby film był o "siedzenie w krzakach przez pół godziny", jak to gdzieś wyczytałem na forum. Ale żeby był o myśleniu, kombinowaniu, szybkich, krótkich akcjach po cichu. Jak Mechanik ze Stathamem mniej więcej do połowy.

ocenił(a) film na 6
Madoq

O Właśnie coś jak mechanic , właściwie ten film to taka esencja hitmana , no może jeszcze equalizer , a ta scena w środku miasta to mnie rozwala , myślałem że kręca spidermana.

Adrianis

Nie no, w sumie jest ficzer skradankowy - na początku hiciu przebiera się w ciuchy strażnika

Burzujzmiasta

I na tym się może skończyć, ale zobaczymy.
Zawsze można żyć nadzieją, że zwiastun jest dla tych co o grze nie słyszeli i pójdą na nowy film akcji :)

W sumie gdyby tytuł był inny to zapowiadałoby się prawie interesująco.

ocenił(a) film na 2
Burzujzmiasta

W Hitmanie 2007 się przebrał nawet dwa razy, ale i tak średnio wyszło. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones