PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 696
ocen
7,2 10 1 245696
5,4 26
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Mam problem z Hobbitem." WP " to była epicka opowieść, z wyrazistymi postaciami, niewymuszonym humorem, piękne, podniosłe dzieło z zabójczymi rolami Wooda i Astina. Dzieło wielowymiarowe. A "Hobbit" mnie odrzucił. Podchodziłem kilka razy do oglądania, ale po prostu nie mogę się zmusić. Dla mnie to jakiś Harry Potter, chaotyczny,postacie bez polotu,teksty słabe, prymitywny humor. Jak zobaczyłem już w pierwszej części ich gadki w karczmie, byłem zażenowany. I jeszcze ta nieszczęsna "walka" z pająkiem. Trwało to tyle czasu, że taki wielki pająk dawno powinien go rozerwać i zjeść, ale reżyser uznał,że porządnie go wytarmosi a gimbusy bedą zachwycone, że wygrał z bestią.

Carlito78

Fajny troll.

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Ty capie

realowiec

Ty kozo.

kamilxxx09

Dobre teksty.

bartoszcyc8

No ba. Jak zawsze.

ocenił(a) film na 7
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
realowiec

Twoi rówieśnicy pewnie już dojrzewają, a ty dalej umysłowo stoisz w miejscu. Trochę mi cię żal.

ocenił(a) film na 7
bartoszcyc8

Frajer

ocenił(a) film na 7
bartoszcyc8

Liz dalej dupe kamilkowi

Carlito78

Hobbit jest znacząco gorszy od Władcy jako film i niczym odkrywczym to nie jest.
Pottera za to bym się nie czepiała, bo wyszedł dość przyzwoicie.

ocenił(a) film na 7
Carlito78

Hobbit to gniot

ocenił(a) film na 7
realowiec

Czy gniot? Napewno Jackson zj@bał ostatnią część, ale ogólnie był całkiem spoko.

ocenił(a) film na 7
Sizimtriox

Gniot

użytkownik usunięty
Carlito78

^Hobbit to gniot

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones