PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 592
oceny
7,2 10 1 245592
5,5 25
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Mam nadzieję, że o tym jeszcze nie było. Pozwoliłem sobie wam przetłumaczyć co nieco z
grudniowego Total film:

1) Gandalf w czasie walki w Dale do Thranduila: "Mój Panie, musimy posłać słowo do Thorina"
Thranduil odpowiada:"Zmarnowałęm wystarczającą ilość elfickiej krwiw tych przeklętych
stronach". (Jackson wyjaśnia - dzieje się to w czasie bitwy - grupa klrasnoludów odcięta od
przyjaciół na Kruczym Wzgórzu nie wie, iż orkowie zbliżają się do nich. Gandalf zatem stara się
ich ostrzec). Phillippa Boyens dodaje: Thranduil nie dba o nikogo innego tak naprawdę (jak
można jarać się takim dupkiem, zwykły egoista). W dalszej części artykułu jest napisane, iż to
Bilbo ostrzeże krasnoludów.

2. Artykuł przedstawia również 10 najlepszych scen z filmów o Śródziemiu: wygrywa
bezapelacyjnie walka w Helmowym Jarze. Na czwartym miejscu uplasowały się zagadki w
ciemności.

ocenił(a) film na 8
JBridges

A ja mam pytanie:

http://www.theonering.net/torwp/2014/10/24/93363-check-out-27-new-images-from-th e-battle-of-the-five-armies-visual-companion-and-official-movie-guide/

czy widzicie tu jakieś zdjęcia z Oficjalnego Poradnika? Bo ja widzę tylko oko Saurona.

ocenił(a) film na 6
lelen_lis

Chyba wczoraj te zdjęcia jeszcze były, pamiętam, że przeglądałem, widocznie komuś z góry się to nie spodobało i kazał usunąć.

ocenił(a) film na 7
lelen_lis

A na oku napisane jest.... :P

lelen_lis

Warner kazał je usunąć.

lelen_lis

Na tumbrl są te zdjęcia, niestety wielkie oko studia tego nie dopatrzyło. :)

ocenił(a) film na 10
JBridges

Dzięki :)

użytkownik usunięty
JBridges

Majar mówi do zwykłego elfa "Mój Panie"? :P

ocenił(a) film na 6

a jak mówił do Theodena, Denethora, Aragorna, Elronda, Galadrieli ??? ;D

użytkownik usunięty
thorek_oakenshield

No tak... :P

ocenił(a) film na 10

Przez szacunek bo on jest dobrze wychowany ;)

ocenił(a) film na 3

My Lord....nie ma w tym nic dziwnego :)

użytkownik usunięty
JBridges

Ok :D

JBridges

Masz całą listę tych 10 najlepszych scen zdaniem Total filmu?. Chętnie bym się zapoznał.

ocenił(a) film na 7
obleh

Ja również.

obleh

Takze poprosze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones