PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 754
oceny
7,2 10 1 245754
5,4 26
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Film w 5 sekund

ocenił(a) film na 8

Można zobaczyć ten film w kilka sekund
https://www.youtube.com/watch?v=q112doBxi0c

ocenił(a) film na 4
Frish

Jeśli chodzi o skracanie Hobbita to dla mnie numer jeden jest ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=xqsAzTS6KDg

użytkownik usunięty
Anthrax91

Ja pomogę

http://www.youtube.com/watch?v=xqsAzTS6KDg



kasuj literkę "s" wejdziesz bezpośrednio w link

ocenił(a) film na 4

Od razu lepiej, dzięki. Nie wiedziałem że kasowanie literki "s" pomaga.

użytkownik usunięty
Anthrax91

Akurat senti trzeba podziękować :) ja tylko zgapiłem jej rozmowę ale przydaje się. Ale nie działa mi to w facebookowych linkach, nie mam pojęcia :P

ocenił(a) film na 8
Anthrax91

no ten jest zrobiony profesjonalnie...ale widzę że trzecią część hobbita oceniłeś nisko:)

ocenił(a) film na 4
Frish

Oceniłem tak jak się zależało, po prostu jestem rozczarowany i zły na tą część. Mnóstwo wątków niedokończonych. Film wygląda jak gra komputerowa, CGI do zarzygania, Elfowie kopiuj wklej, każdy wygląda tak samo, sceny typu Elfowie mają naciągnięte cięciwy, ale zamiast zasypać gradem strzał orków...wolą skakać po głowach Krasnoludów i łamać im szyk bojowy, tandetne teksty typu "Twoja matka cię kochała Legolasie", walki bosów (np Thorin vs Azog) prowadzone gdzieś na boku, zamiast w zgiełku bitewnym. Świetna taktyka Azoga...puszczam latawiec i walczę na dwa fronty. Wątek Dol-Guldur spieprzony po całości (no może widok Sarumana cieszy, ale to za mało). Legolas matrix, żenujący wątek miłosny...Beorn pokazany przez 5sekund...no można tak wymieniać i wymieniać.

ocenił(a) film na 8
Anthrax91

fakt faktem jest tak, ale szczerze powiedziawszy nie dostrzegłem tego(mowa o efekcie kopiuj wklej do którego nawiązałeś) a co do Dol-Guldur i wątków pobocznych które mają nawiązywać do wydarzeń późniejszych to faktycznie tutaj też mi tego zabrakło...może będzie coś więcej w wersji rozszerzonej...chociaż już nie za wiele poprawią tak mi się wydaje. Mimo wszystko ja oceniłem tak wysoko wszystkie części chyba ze względu na LOTR. Z sentymentu a może z dobrych wspomnień związanych z czytaniem książki. Jednak te wszystkie niedoróbki to wynik szybkiej produkcji tego filmu. Coraz szybsze tempo coraz więcej filmów a mniej jakości.

ocenił(a) film na 4
Frish

Klony: http://www.hidefninja.com/wp-content/uploads/2014/12/hobbit-2.jpg

"Jednak te wszystkie niedoróbki to wynik szybkiej produkcji tego filmu. Coraz szybsze tempo coraz więcej filmów a mniej jakości."

To niech robią nawet i 3 lata jedną część, a nie na odpieprz się, bo im czasu brakło i trzeba szybko $$$ zarobić.

ocenił(a) film na 4
Frish

Przepraszam, że się wtrącę... Do jakich "wydarzeń późniejszych" nawiązuje ruda zalotnica? Do czego nawiązuje Mniszkówną trącące "Twoja matka cię kochała"? Co się stało z Arcyklejnotem i o jaką część skarbu chodziło Thranduilowi [oraz dlaczego akurat o to]? Takich pytań można by napisać dziesiątki, jeśli nie wręcz setki.
I nie przyjmuję tłumaczenia, że w ee będzie - idąc do kina na film oczekuję, że zobaczę kompletny film, a nie przydługi trailer z informacją, że mogę sobie pełną wersję kupić za pół roku.

użytkownik usunięty
Carmina

Jak to do jakich Ruda Zalotnica jest przyczyną smutku Legolasa w Lotr :D haha, bo odpłyneła do nieśmiertelnych krain, i wyszła za mąż za krasnoluda XD

ocenił(a) film na 4

Nie wyszła za krasnoluda bo go usiekli, coby miała okazję pojęczeć Mniszkówną nad jego truchłem.
Poza tym nie ma w LOtR "smutku" Legolasa - jest na tle krasnoluda Gimlego milkliwy, delikatniejszy, bardziej zamknięty w sobie, ale nie smutny!

użytkownik usunięty
Carmina

U Jacksona nigdy nic nie wiadomo!

użytkownik usunięty
Frish

Popieram Anthrax91 niestety cała trylogia Hobbita wypada słabiej niż Lotr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones