PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 754
oceny
7,2 10 1 245754
5,4 26
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Maraton Hobbita?

ocenił(a) film na 10

Cześć. Jak sądzicie, czy jest szansa na kolejny maraton? Czy kina robią takie powtórki, czy raczej mogę o tym zapomnieć?
Miłego dnia :)

ocenił(a) film na 9
meylo

Szansa jest. Maratony Lotra robią w Multikinie robią non stop. Myślę że maraton Hobbita to kwestia czasu.

ocenił(a) film na 10
deragorn

A kiedy ostatnio był maraton Lotra? I gdzie? I jeszcze non stop, czyli co ile czasu mniej-więcej? Mieszkam w Zielonej Górze i nie ma tu Multikina tylko Cinema City. Chętnie się przejadę gdzieś na maraton. Dziękuję za info :)

ocenił(a) film na 9
meylo

W innych kinach nie wiem, a w Multikinie był ostatnio jakoś przed Bożym Narodzeniem. I w zeszłym roku był pod koniec czerwca. I chyba też na początku września, ale głowy nie dam. Jeśli jednak wybierzesz się do Multikina to polecam śledzić tę stronkę --> http://enemef.pl/intro.php
Jak będzie zbliżał się maraton to będzie na niej o nim informacja ;)

ocenił(a) film na 10
deragorn

Dziękuję, zarejestrowałem się na enemef.

meylo

Na pewno z czasem będzie maraton. Oni mają z tego kase $$$ :)

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

Chętnie zapłacę. Podejście kin mnie czasem dziwi, w Zielonej Górze grają Hobbita już tylko z dubbingiem. Raz widziałem, blee

ocenił(a) film na 3
meylo

W zielonej nie masz co liczyć na maratony, niestety, jest to moje najbliższe kino, a jeżdżę na filmy do IMAX do Poznania i/lub Kinepolis.

W Zielonej w ogóle kino jest bardzo słabe. Tam tylko warto iść na filmy 2D, ale mimo wszystko wolałem stare dobre Wenus.

ocenił(a) film na 10
LukeuszLFC

Właśnie, ostatnio oglądałem Hobbita w 3D i jakoś tak dziwnie było. Jakieś niedoróbki, przesuwanie obrazu, nieostrości. Najlepiej oglądało mi się 2D z napisami :)

ocenił(a) film na 10
LukeuszLFC

Wenus miał klimat :)

meylo

Tez zauważyłem, że teraz w lutym dubbing dominuje. Nie dziwię się, licza, ze dzieci jeszcze pójda.

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

A ja się dziwię. Mogli zrobić seans na 22 godz. dla dorosłych i byłoby fajnie.

ocenił(a) film na 6
meylo

Jest spora szansa! :) zawsze maratony WP są 2-3 razy w roku... tak wypada co najmniej jeżeli liczyć różne akcje. Jeżeli chodzi o ENEMEF, który organizował w tym roku maraton WP + maraton Hobbita z przedpremierą Bitwy to oni taką imprezę w kinie organizują zawsze 1 razu w roku. Teraz kiedy mamy pełen skład tzn. WP/Hobbit prawdopodobnie będą łączyć maratony:)

ocenił(a) film na 10
calays

Ekstra, to jakieś 18 godzin w kinie :D

ocenił(a) film na 8
meylo

Tylko czy ktoś by to wytrzymał ;p już prędzej zrobiliby osobne maratony Hobbita i LotRa, w sensie np. z piątku na sobotę Hobbita i z soboty na niedzielę LotR, albo też z tygodniową przerwą. Tak mi się wydaje :)

ocenił(a) film na 10
Julia_20

Ja dam radę. Jestem twardy niczym Bilbo. Kawa na każdej przerwie :) plus słodycze - sprawdzony zestaw.

Julia_20

Tak, ale nie w nocy :P

ocenił(a) film na 6
meylo

Spokojnie :) to nie maraton 6 filmów pod rząd :) w tym tym roku była taka sytuacja że najpierw odbywał się maraton Władcy 12-13.12 a potem Hobbit 20-21.12 także z pewnością rozbiją to na 2 weekendy :)

ocenił(a) film na 5
calays

Na taki to się wybieram przy pierwszej okazji! ;)

użytkownik usunięty
Pallado

to już możesz szykować kasę, bo enemef-nocny maraton filmowy na facebooku powiedzieli że planują powtórkę maratonu Hobbita, nie wiem co do Lotr ale co do Hobbita powiedzieli że planują ;)

użytkownik usunięty
meylo

potwierdzone zostało tyle przez enemef-nocny maraton filmowy że powtórkę co do maratonu Lotra, planują w okresie wiosennym, może to być marzec/kwiecień, albo podobnie jak było z Lotr w czerwcu, także spokojnie kasę zbierajcie. I śledzcie info na facebooku oficjalnej stronie enemef nocny maraton filmowy
i jeszcze na bank nas czeka maraton wersji reżyserskich w grudniu 2015 no na 91% bo może się okazać że nasze kina nie będą wiedzieć że są wersję reżyserskie i maraton się przeciągnie na 2016 gdzieś początek, no w każdym bądz razie jest na co czekać

tak ogólnie poza Hobbitem

będzie maraton marvela planowany w maju z okazji premiery Avengers 2
i Igrzyska Śmierci Maraton także nie jeden i nie ostatni w tym roku

pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

Super! A, że bardzo się cieszę, jeszcze raz mówię super :D
I dziękuję za informacje. Avengers tez chętnie powtórzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones