PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 771
ocen
7,2 10 1 245771
5,4 26
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Jako że wyszła już edycja rozszerzona ostatniej części Hobbita, najwyższy czas opuścić to forum :) Peter Jacksona powiedział już swoje ostatnie słowo :) Filmowa trylogia Hobbita okazała się kompletną porażką i była dla mnie największym filmowym rozczarowaniem :) Może za 20 lat będziemy mieli remake :)

Hobbit się skończył, teraz czas na Star Wars :) Obym tym razem się nie zawiódł :)
Żegnajcie!

Imitation

Niech moc będzie Tobą. Do zobaczenia na forum jednego z najbardziej wyczekiwanych i prawdopodobnie najlepszego filmu Sfic ostatnich lat.

sentia

Do zobaczenia :)

https://www.youtube.com/watch?v=ooncd-c519A
od 1:10 głośniki na full i od razu czuć moc :)

użytkownik usunięty
Imitation

oj tak <3

:)

użytkownik usunięty
Imitation

A zatem ruszamy na poszukiwania Luke'a Skywalkera właśnie w akompaniamencie tej ścieżki. And I have not a bad feeling about this :)

Haha Twoje ostatnie zdanie identycznie miałem już ułożone w głowie i chciałem je napisać jakiś czas temu :D
Mega jaram się Luke'iem Skywalkerem :) Sędziwy mędrzec na wygnaniu + znakomity aktor Mark Hamil + sentyment do historii młodego Luke'a - myślę, że to może być moja ulubiona filmowa postać :)
Mam nadzieję, że jeszcze pogadamy czasem na forum Star Wars, albo gdzie indziej o teizmie i tych sprawach :D

ocenił(a) film na 3

Hell yeah!!!

ocenił(a) film na 9
Imitation

A po Star Wars w przyszłym roku WARCRAFT :)
Też opuszczam już całkowicie forum. Temat dobiegł końca.

khazad7_2

Żegnaj :) Byłeś fajnym użytkownikiem :) Mimo, że starasz się jakoś zaakceptować takiego Hobbita jakiego dostaliśmy, mam wrażenie, że jednak w głębi serca czujesz, że to nie jest to :)

Tak, też czekam na Warcraft :)

użytkownik usunięty
Imitation

po SW i Warcraft, Civil War, spin of Harry Potter oby oby wypalił w przyszłym roku. Opuszczam ruiny tego zniszczonego forum ^^

Niech moc będzie z wami

ocenił(a) film na 3

Denis.... to ty będziesz tutaj gnił parę lat, ostatni templariusz :D

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

hehe nie :D ja będę czytać książki ^^

ocenił(a) film na 7

Za komiksy się bierz!

użytkownik usunięty
thorin3

tak też między innymi ^^ na święta kupię sobie Civil War :)

ocenił(a) film na 7

Dobry wybór. Teraz w kioskach mamy coś w rodzaju X -Menowego Civil war - X men : Schizm. Polecam.

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/280655-wielka-kolekcja-komiksow-marvela-76-x- men-rozlam

użytkownik usunięty
thorin3

tak wiem ^^ wznowili też komiksy SW też są w kioskach polecam kupiłem genialne :)

ocenił(a) film na 7

Masz na myśli "Skywalker Atakuje"? Słyszałem, że to naprawdę dobra pozycja.

użytkownik usunięty
thorin3

tak :)

ocenił(a) film na 4
Imitation

O, proszę...jaki nowoczesny i na czasie się znalazł, Gwiezdnych Wojen mu się zachciało.
Wracaj tu i Hobbita oglądaj, a nie jakieś plastikowe Star Warsy dla dzieciaków ze sztucznymi efektami specjalnymi.

ocenił(a) film na 7
Imitation

Do zobaczenia na Forum Star Wars . Niech Moc Będzie z Tobą :) .( jeśli Abrams nie popełni błędów Lucasa będziemy mieli nową starą trylogie czego Sobie i Innym fanom Star Wars życze ! )

ocenił(a) film na 3
Pallando

Nowa trylogia SW bije na głowę Hobbita.

ocenił(a) film na 7
JBridges

Według mnie te trylogie są bardzo wyrównane ( choć Zemsta jest najbardziej " podobna " do starej trylogii )

Imitation

Niech moc będzie z nami :) wyczuwam że jeden osobnik będzie chciał zniszczyć spokój na forum SW: ) ciemna strona mocy go otacza :) i do zobaczenia :)

ocenił(a) film na 3
wort801

Gdzie mu tam do Anakina :D To typek pokroju Lando :) Niby po dobrej stronie ale kapuś wydający imperium swoich przyjaciół :D

JBridges

No niby tak ale Lando się poprawił :) poza tym gdy pisałem to miałem na myśli scenę w której była narada wojenna w świątyni jedi i słowa mistrza Windu ..cytuje wyczuwam intrygę zniszczenia Jedi, ciemna strona mocy otacza kanclerza.

ocenił(a) film na 4
wort801

Widziałeś honest trailer?

Belief

Za bardzo nie wiem o co chodzi .....

ocenił(a) film na 4
wort801

O SW: https://www.youtube.com/watch?v=pegJQPIzfs4

Belief

Teraz widziałem :) dzięki :)

ocenił(a) film na 4
użytkownik usunięty
Belief

też dziękuję :) a teraz ja spytam widziałaś pierwsze zdjęcia spin ofu Pottera? ^^

ocenił(a) film na 4

Nie.

użytkownik usunięty
Belief

http://www.filmweb.pl/film/Fantastic+Beasts+and+Where+to+Find+Them-2016-697720/d iscussion/Fantastic+Beasts+and+Where+to+Find+Them+-+Najnowsze+dochodzenia+inform acje+plotki+produkcji,2449490#post_13925609

to chwytaj moje dolne posty :) jak cię interesuje

ocenił(a) film na 4

Dzięki :) Zachęcające te zdjęcia :). Podoba mi się czas w którym akcja będzie się działa.

Jak dla mnie zdjęcia mogą być poza tym podejrzewam że na tych filmach się nie skończy ....

użytkownik usunięty
wort801

z pewnością się nie skończy ^^

ocenił(a) film na 4
Belief

Kropka nienawiści.

wort801

haha :) do zobaczenia wort :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Imitation

Dokładnie Star Wars!!! Hobbit i mnie również niemiłosiernie zawiódł. Żegnamy to spodlone forum i oczekujemy najlepszego sci-fi od lat! Let the force be with you!!!

JBridges

https://www.youtube.com/watch?v=VGd6bqTpEAk#t=0m03s

ocenił(a) film na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones