PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 623
oceny
7,2 10 1 245623
5,4 26
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

http://www.hidefninja.com/wp-content/uploads/2014/12/hobbit-2.jpg

Nie da się na to patrzeć. Kpina z widza, ocenę obniżam po tym co zobaczyłem z 3 na 4. Co za dużo to niezdrowo. I niech mi ktoś powie, że przesadzam i inne osoby co nisko oceniają film, że na takie rzeczy przymyka się oko, bo to film fantasy to nie ma nadziei dla "gustów" filmowych co niektórych osób i jest się naprawdę mało wymagającym widzem i do tego skromnie myślącym. Dającym z siebie robić idiotę.

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

temat zgłoszony, jako spam.

ocenił(a) film na 3

A gdzie tutaj spam? Jak kamilek wyglasza pozytywne farmazony oraz bezpodstawne i prześmieszne, ociekające desperacją obrony tego filmu to dobrze? przykład? proszę bardzo http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Bitwa+Pi%C4%99ciu+Armii-2014-662242/discuss ion/Teraz+sprostowanie+bzdur+m%C3%B3wionych+przez+nieuwaznych+i+hejter%C3%B3w,25 71641

Czemu zedytowaleś post? Myślisz, że administracja nie widzi edycji? I nie zobaczy tego, że mnie obraziłeś w pierwszej wersji? Proszę bardzo, raport nic nie da :) Prędzej sam dostaniesz ostrzeżenie niż ja. Ja nic złego nie napisałem. A w szczególności nie jest to spam. http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam - polecam lekture definicji, chociaż pamiętaj, że wikipedia to najgorsze źródło informacji dostępne w internecie. Pozdro!!!

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

Nie obchodzi mnie to, sam zacząłeś. Oceniasz ludzi po gustach filmowych, nic o nich, nie wiedząc. Pomyśl jak się ośmieszasz. W szkole pewnie jesteś słabym uczniem, stąd liczy się twój, gust filmowy. Bardzo mądrze

ocenił(a) film na 3

Nie znasz mnie, ale w swoim życiu szkolnym i akademickim osiągnąłem więcej niż Ty, niejedno wyróżnienie i stypendia, zarówno w szkole jak i studiach za wyniki w nauce i sporcie. Nie jest to miejsce do dyskutowania o czyimś życiu prywatnym. Nie dam się sprowokować na taką dyskusję.

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

ty już oceniłeś życie prywatne, nazywając ludzi "idiotami" ich guście, filmowym, ich sprawa, ich kasa, ich wybór. I nie masz prawa ich po, tym oceniać, bezczelność.

Ty też mnie nie znasz mój drogi, więc skąd wiesz co i ile osiągnąłem? serio skoro tak dużo osiągnąłeś to się spełniaj zawodowo, a nie siedz na portalu, filmowym, gdzie są ponoć "idioci" czyli każdy, kto dał 10 Hobbitowi jest "idiotą", nie wiesz nic o życiu, widocznie.

Sam sie ośmieszasz :)

użytkownik usunięty
mateuszz27

nie ma to jak podnieść temat ze stycznia...

Sorry :/

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

nie chodzi tu o kamila, tylko o waszą nietolerancje. Przenosi się, to też na nowych użytkowników, fw, także fanów, normalnych fanów.

To twoje posty w tym temacie są spamem.

ocenił(a) film na 3

Nikt za prawdę nie był nigdy karany :) znasz takie powiedzenie? Nic mi nie zrobią.
Tonący brzytwy się chwyta? Drugie powiedzenie! zgłaszanie bo prawda boli? Zgloś się do Kamila, wpisze Cie na listę templariuszy prowadzących krucjatę przeciwko tym co nisko ocenili film. Może zostaniesz nawet dowódcą jego krzyżowców. Jego lewą ręką! Naprawdę to wygląda jak krucjata :D

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

a może by wreszcie odpuścić? kłócicie się o film, który nie wpływa na życie zawodowe.

ocenił(a) film na 3

Ten temat nie ma sprowokować ani zaatakować kamila, tylko pokazać kolejny błąd filmu. Temat pt "Atak klonów" jest dość śmieszny, co widać na obrazku.

A że ty zareagowałeś w podobny sposób jak on, to już inna sprawa.

"Nie da się na to patrzeć. Kpina z widza, ocenę obniżam po tym co zobaczyłem z 3 na 4. Co za dużo to niezdrowo. I niech mi ktoś powie, że przesadzam i inne osoby co nisko oceniają film, że na takie rzeczy przymyka się oko, bo to film fantasy to nie ma nadziei dla "gustów" filmowych co niektórych osób i jest się naprawdę mało wymagającym widzem i do tego skromnie myślącym. Dającym z siebie robić idiotę." To tutaj to jest mój tekst dla tych, którzy zamierzali bronić filmu i krytykować mnie za to co tutaj wrzuciłem w screenie. Mój "przedwczesny i przewidywalny" argument w dyskusji :)

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

argument, widocznie słaby, no widzisz. To se obniżaj, nikt tobie jeszcze, nic nie zarzucił. Chodzi, tu o spycialca, czosneko, i hejterów, którzy piszą:

"gówno"
"sikacz dla szczyli"
"mentalność dubbingowych dzieciuchów"
itd.

jeśli mi powiesz że to są osoby, normalnie krytykujące film, to skończę dyskusje.

ocenił(a) film na 3

ich nie mam na myśli.

http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Bitwa+Pi%C4%99ciu+Armii-2014-662242/discuss ion/%C5%81adny+i+niewiarygodnie+g%C5%82upi+film,2570643
http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Bitwa+Pi%C4%99ciu+Armii-2014-662242/discuss ion/Mia%C5%82+by%C4%87+HIT%2C+wyszed%C5%82+KIT.,2574841

chociażby ten tematy i ich autorzy. Takich jest mnóstwo, którzy zostali bezpodstawnie zaatakowani przez Kamila, bo ocena za niska.

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

Pierwszy owszem, ale nie chodziło o temat, tylko o nielegalne, konto, ale sprawa ucichła o ile wiem, normalnie ostatnio rozmawiali, w drugim temacie ,kamila nie widziałem.

ocenił(a) film na 3

Czy ty się dobrze gościu czujesz????

ocenił(a) film na 5
LukeuszLFC

W tym obrazku nie same klony mnie najbardziej denerwują. Przecież to wygląda jak cutscene marnej gry komputerowej, gdzie aż się prosi o dodanie interfesu i paska z expem.

Pallado

Najlepsi są ci kolesie odwróceni w lewo obok Barda. Wygląda to jak bug albo źle napisany skrypt.

ocenił(a) film na 3
Xoxoxox

w patchu naprawią

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

W EE oczywiście...

ocenił(a) film na 3

Ja myślę, że oni nie zdają sobie sprawy nawet z tego "błędu" a raczej pójścia na łatwiznę i nie poprawia tego.

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

To tylko ułamek wielkiego kalejdoskopu błędów, niekonsekwencji i porażek.

ocenił(a) film na 4
Xoxoxox

Akurat oni się odwracali aby zrobić miejsce łosiowi i Bardowi :P Z tego co pamiętam.

ocenił(a) film na 3
Joecrou

No niby tak ale wiesz, że tu nie o to chodzi :)

ocenił(a) film na 4
JBridges

Tak ;) Oczywiście ze niefajnie tu i sztucznie wygląda to. Jak się ogląda lotra po raz kolejny, to coraz bardziej rażą te efekty w Hobbicie ;)

ocenił(a) film na 5
LukeuszLFC

Obniżasz ocenę z 3 na 4... ciekawe.

ocenił(a) film na 3
SZYM33

Wiesz co to jest błąd literowy? Pisząc szybko zdarza się. Czepiać się takich rzeczy. Lepiej napisać to niż jak minister sikorski, który robił LASKE amerykanom.

ocenił(a) film na 5
LukeuszLFC

Spokojnie, po prostu z początku rozbawił mnie trochę ten fakt. :)

ocenił(a) film na 4
LukeuszLFC

Dopiero teraz się dopatrzyłeś? :D Po zwiastunie o tym była już mowa. Nawet ktoś zauważył że jeden jest niższy. :P

ocenił(a) film na 5
Belief

Dali co drugiego niższego żeby zachować różnorodność ;)

ocenił(a) film na 3
Belief

Naprawdę dopiero teraz :D. Zwiastun obejrzałem raz, pomyslalem... może być. Nie zwróciłem jakoś uwagi na szczegóły. Jedynie muzyka audiomachine wpadła w ucho. Ale po tym co tutaj zobaczyłem... JJ. Abrams powinien zostać zwolniony z funkcji reżysera Star Warsów VII i Jackson powinien go zastąpić. Ciekawe co wtedy by fani mówili, bo na mieczu świetlnym, którym samemu można się pochlastać by się nie skończyło :D Ale za to klony byłby w skali od 1 do 10 ... 11/10 :D

ocenił(a) film na 1
LukeuszLFC

Brawo za spostrzegawczość. HAHA. Kompletna kompromitacja tego marnego filmu. Szkoda, że nie da się bardziej obniżyć oceny, bo jak nic się należy.

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

gruby chyba byl lakomy na szmal i nie chcial statystom placic

ocenił(a) film na 3

Też może być taka możliwość. Podobnie krasnoludy. Kopiuj wklej. A jak tutaj nadawali, że w WP już tak było to dziwne że przez dekadę tego nie zmienili.

ocenił(a) film na 8
LukeuszLFC

jak za pierwszym razem oglądałem to patrzyłem na łosia, nie na elfy ale za drugim obejrzeniem już mi się to w oczy rzuciło ;p mam wrażenie że tu nie chodzi nawet o jednakowe mordki tych elfów ale o to że są tacy sztuczni... we "Władcy Pierścieni" było zrobione to lepiej

ocenił(a) film na 1
LukeuszLFC

Hahahahaha, ale beka XD Zagrywka wprost z filmów klasy Ż, od których Bitwa wiele nie odstaje. Niestety całość to bazarowe wykonanie.

LukeuszLFC

Zgadzam się. Niby taka miała być zjawiskowa tak bitwa a tak naprawdę poza kilkoma wyjątkami wyglada jak gra strategiczna gdzie się ścierają masy wrogich że sobą wojsk. Zero jakieś szczegółowości, wsród Elfów i Krasonludow tylko ich władcy się wyróżniają, co to k... ma być. Straszna żenada.

ocenił(a) film na 7
LukeuszLFC

10 reżyserów, których spotkał syndrom Lucasa.
http://whatculture.com/film/10-directors-suffering-from-george-lucas-syndrome.ph p

ocenił(a) film na 3
thorin3

Wachowscy - V jak Vendetta, Atlas Chmur? Trzeba więcej?
Mann - Ostatni Mohikanin, Czerwony smok, Informator, Ali, Zakładnik, Informator, Gorączka, Wrogowie publiczni (dobry film noir na który czekałem od Drogi do zatracenia a to parę lat było). Całkiem ładna forma.

Nie zasłużyli aby być na tamtej liście Peter Weir i Malick też kręcą rzadko i jest to kino specyficzne, nisko oceniane przez tych, którzy go nie rozumieją.

Brakuje na tej liście Rolanda Joffe, który po dwóch arcydziełach - MIsji i Polach Śmierci nie nakręcił NIC. (no może był po drodze Projekt Manhattan i Szkarłatna litera, ale poziom duuuuuuuuużo niższy).
Brakuje też Olivera Stone'a,i Briana de Palmy, Verbinskiego, Luca Bessona, WAJDY,

ocenił(a) film na 8
LukeuszLFC

Moim zdaniem, Elfy, zwłaszcza wojownicy, powinni być do siebie podobni, tak jak Klony czy Szturmowcy Imperium.

ocenił(a) film na 3
lelen_lis

haha, pierwsza literka w nicku CI sie pomyliła i powinno być J (jot). Wiesz co to genetyka istot żywych? Ona także obowiazuje w świecie fantasy... Grubemu sie nie chciało robić elfów to ctrl+c ---> ctrl+v i tak 100 tys. razy

ocenił(a) film na 8
LukeuszLFC

Wiesz, mnie takie duperele nie przeszkadzają w oglądaniu filmu i na pewno nie będę z ich powodu obniżał/ zaniżał oceny.

ocenił(a) film na 3
lelen_lis

to się nazywa ignorancja lub ślepota. Kupując bilet na niedorobiony film to tak jak kupić dziurawą koszulkę lub zniszczoną.

Rozumiem, że jak oglądasz się za dziewczynami to nie oceniasz ich po wyglądzie? (nie szukaj drugiego dna, nie oceniam dziewczyn po wyglądzie, wazniejsze co mają pod kopułą)

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

to co obniżamy :D ta scena z alfridem to porażka...

ocenił(a) film na 10
LukeuszLFC

Jeśli piszesz o wersji kinowe to się zgadzam, ale wersja rozszerzona o 20 minut powoduje że można się nie źle pośmiać, mimo że jest parę fajnych trików na polu bitwy to jednak przeważają sceny bardziej komediowe. Jeśli chcesz się pośmiać polecam oglądałem do pierwszej w nocy i aż żal że się skończył nawet na filmach typu komedia tak się nie uśmiałem.

ocenił(a) film na 3
karol.szp

oglądałem sceny, śmiałem się. Ale nie przez to, że są śmieszne, śmiałem się z głupoty, a tak mnie uczono "z głupoty należy się śmiać" i "głupotę należy wyśmiewać" :) Brak szacunku dla widza.

ocenił(a) film na 4
LukeuszLFC

Żeby tak zepsuć taką bitwę. To mogła być jedna z lepszych filmowych potyczek. A zrobiono z tego komedie. I to w dodatku w 95% w CGI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones