PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 399 778
ocen
7,6 10 1 399778
6,5 32
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

Panie Jackson ma pan świetne pole do popisu. Nic tylko ekranizować najlepszą kontynuację władcy pierścieni czyli pierścień mroku i zarabiać miliony $$$$$.
Opowieść wraca po latach do śródziemia, gdzie potomkowie frodo baginsa rozpoczynają podróż w nieznane dalekie wschodnie rubieże gdzie od lat formuje się potężna wroga siła. Krasnoludy odbudowały swoje królestwo w Morii. Rohan stał się potężnym królestwem dzięki najlepszym Rohimirom, nie znającym strachu jeźdźcom najpotężniejszym w historii. Potężne bitwy, intrygująca historia i klimat władcy pierścieni...Meteriał na HIT!

ocenił(a) film na 10
lukasladek

Zaintrygowałeś mnie tym tematem. Od razu sprawdziłem o czym mówisz i teraz nie mogę się doczekać aż przeczytam tą "nową" trylogię. Powiedz mi tylko czy to naprawdę dobre książki i będę Ci wdzięczny :)

ocenił(a) film na 9
pazera_montaz

Czy dobre? Ja po przeczytaniu czułem się tak samo jak po przeczytaniu Władcy pierścienia. Są świetne. Tylko nie daj się zwieść bo początek jest nudnawy. Druga część jest za to rewelacyjna!

ocenił(a) film na 10
lukasladek

Masz może jakiś namiar na te książki, bo poza księgarniami to nigdzie nie mogę znaleźć, a już nie mogę się doczekać.

ocenił(a) film na 8
pazera_montaz

Na necie jest w p d f. Na chomik u :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones