PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6174}

Hokus pokus

Hocus Pocus
6,9 16 131
ocen
6,9 10 1 16131
6,6 5
ocen krytyków
Hokus pokus
powrót do forum filmu Hokus pokus

8/10

ocenił(a) film na 8

Jeden z moich ulubionych filmów z dzieciństwa. Nawet dziś przyjemnie się go ogląda. :)

WhiteOleander95

Ja też bardzo lubiłam ten film jak byłam mała. Później jakoś o nim zapomniałam... pamiętałam tylko o tym, że chłopak został zamieniony w kota. Niedawno w gazecie zobaczyłam, że będzie lecieć Hokus Pokus i od razu sobie przypomniałam, że to właśnie to! Oglądałam przedwczoraj i uważam, że film wciąż ma swój urok. I trochę się pośmiałam, ta Sarah jest taka głupiutka. ;d

ocenił(a) film na 8
FakePersonality

Fakt, ale i tak to jedna z moich ulubionych postaci "Hokus Pokus". Była po prostu śmieszna. xd I szczerze mówiąc nie pamiętałam, że grała ją Parker.

ocenił(a) film na 8
WhiteOleander95

Ja też to oglądałam w dzieciństwie i aktorka grająca Sarę wydawała mi się najpiękniejsza na świecie:) Dopiero niedawno dotarło do mnie że to ta brzydula ją grała:) Ale filmik fajny nawet po latach. I ta piosenka na balu, kiedy czarownice rzucają czar... Uwielbiałam ją wtedy...

ocenił(a) film na 9
_Lenka__fw

no jak bylem maly i ogladalem hokus pokus to zawsze mi sie podobala i chcialem zeby mnie tez porwala :D. Ale jak juz podroslem i zobaczylem ja w sex in the city to pomyslalem ja pie*ole ale pasztet! I dopiero pare lat pozniej sie skapnalem ze to ona grala w hokus pokus.

ocenił(a) film na 9
WhiteOleander95

również film mojego dzieciństwa <3 ;)

ocenił(a) film na 9
WhiteOleander95

uwielbiałam go w dzieciństwie rzeczywiście sara była najlepsza i nie moge uwierzyć że to gra parker teraz ta aktorka jest do niczego. A szkoda...

ocenił(a) film na 7
asia697011

Kojarzę ten film z dzieciństwa, wtedy czarownica blondynka wydawała mi się śliczna, a dopiero dzisiaj jak tu zajrzałam uświadomiłam sobie, że to SJP....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones