PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6174}

Hokus pokus

Hocus Pocus
6,9 16 131
ocen
6,9 10 1 16131
6,6 5
ocen krytyków
Hokus pokus
powrót do forum filmu Hokus pokus

aaaaaaa!!!!!

ocenił(a) film na 10

ten film jest boooSki :):)
kocham go strasznie ogladałam go co dziennie jak byłam młodsza :) jest super normalnie brak mi słów ;D

ocenił(a) film na 9
barbiedeplastico

zgadzam się! jak byłam mała nagrałam go sobie na video i ogladąłam pozniej dzien w dzień, przez nie wiem jak długi okres czasu.. :)
no i zawsze leciał w tv w okolicach halloween, szkoda że już go nie puszczają, za to leci jakaś tandeta..

ocenił(a) film na 9
barbiedeplastico

dokladnie..:) film mojego dziecinstwa uwielbiam go klimat swietny pamietam ze czesto w sylwestra lecial na polsacie ;D

ocenił(a) film na 8
sensimila

Również oglądałam go kiedyś w sylwestra na polsacie, a dzisiaj powtórka z rozrywki po wielu wielu latach!

ocenił(a) film na 10
barbiedeplastico

oglądałam go również jak byłam mała i kocham go :) Jak będę stara to także będę go oglądała :D

barbiedeplastico

Nie wie ktoś gdzie można znaleźć ten film na internecie?W szkole pani puściła go nam z okazji Halloween, ale nie oglądnąłem do końca i teraz szukam.
I jeszcze jedno pytanie, czy ten film jest zdubbingowany w Polsce?

ocenił(a) film na 9
barbiedeplastico

hehe tez go bardzo lubie xD

ocenił(a) film na 8
barbiedeplastico

Jak miło, widzę, że nie tylko ja mam takie wspaniałe wspomnienia dotyczące tego filmu. ;))

ocenił(a) film na 8
barbiedeplastico

Zgadzam się totalnie! To film mojego dziecinstwa,tak jak Addamsowie :)
Szkoda ze teraz nie robia juz takich dobrych filmów xP

ocenił(a) film na 9
LadyDarkness

Ha i ja się zgadzam:) Szczególnie z opinią, że już nie robią takich filmów!! a nawet jak robią - odgrzewają pomysł i już nie jest to samo^^ Tak jak wszystkie batmany, supermany i conany:( A takie dobre filmy były, a teraz ludzie z tego pokolenia będą pamiętać te remaki tylko ;/
He he a Hokus pokus oglądałam kilka razy, chyba na Polsacie jak miałam z 7-8 lat i chyba potem jakoś za dwa lata;p Dziś sobie odświeżyłam i też obejrzałam, i nadal lubię:)

ocenił(a) film na 9
barbiedeplastico

wiem ze się powtarzam,ale równiez to film mojego dziecinstwa,juz dawno przeze mnie zapomniany,dobrze ze w internecie mozna go znow obejrzec,ach co to był za strach jak ogladalam go w wieku 10lat^^

ocenił(a) film na 7
barbiedeplastico

Ach, bardzo fajny film. Bardzo go lubiłem jak byłem młodszy. Z chęcią bym go jeszcze zobaczył. Może kiedyś będzie znów jakaś emisja. ;) Głównym powodem była grająca w nim Allison. Bardzo mi się podobała wtedy i chciałem mieć właśnie taka dziewczynę. Te młodzieńcze lata :P. Ktoś tu się pytał czy jest dubbing. Nigdy nie widziałem go w dubbingu i mam nadzieje że go nie ma. Dubbing jest dla mnie strasznym pomysłem w świecie filmu( oprócz bajek oczywiście).

ocenił(a) film na 8
barbiedeplastico

Zgadzam się z Wami :) Film jest bardzo fajny.

Pamiętam oglądałam go raz jako mała dziewczynka, niestety nie pamiętałam jak się nazywał, więc ciężko było znaleźć, aż tu pięknego dnia koleżanka zapytała czy widziałam ten film, od razu weszłam na filmweb żeby zobaczyć co to za film i eureka, to ten którego szukałam kilka lat a znaleźć nie mogłam. Jakie było moje zadowolenie. Od tamtej pory co roku w Halloween go oglądam.

Zgodzę się również z opiniami iż szkoda, że takich filmów już nie robią, bo są o niebo lepsze od tych co niektórych dzisiejszych gniotów.

użytkownik usunięty
Hazine

Zgadzam się z wami. Film jest wspaniały:) oglądałam go w dzieciństwie, bardzo mi się podobał. Po kilku latach w końcu go znalazłam i teraz mogę oglądać kiedy chcę:) właśnie jestem po obejrzeniu. Miło sobie przypomnieć:) piosenka, którą śpiewała Sara, żeby przywołać dzieci jesy śliczna:)

barbiedeplastico

Oh tak, to mój ulubiony film dzieciństwa < 3 Zawsze oglądając go chciałam zostać czarownicą xd

ocenił(a) film na 7
missdesire

Mam nadzieję że marzenie się nie spełniło :) Mąż by nie wytrzymał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones