PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 167
ocen
7,2 10 1 202167
6,3 27
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Wystrój :)

ocenił(a) film na 9

Jest to jeden z tych filmów dzięki którym magiczny okres świąt Bożego Narodzenia jest jeszcze bardziej magiczny. Dla mnie coroczny obowiązek, niczym Kevin :) Jeśli ktoś zna filmy w których wystrój wnętrz jest tak piękny jak tutaj (szczególnie dom Iris jest dla mnie cudownym miejscem) to z chęcią zasięgnę informacji :)

ocenił(a) film na 7
draco882

Ja jestem zawsze zakochana w domu Diane Keaton w Lepiej późno niż później ... Jednak bardziej przypomina dom Amandy niż Iris

ocenił(a) film na 5
draco882

tak się zastanawiam, jaki to "holiday" obchodzą ci płascy bohaterowie? zna ktoś to święto ? bo w filmie o nim ani słowa .. może święto choinki? albo zimy ?? jest hanuka .. oo, to wszystkim znane święto, tylko jakby przy okazji, nie ten holiday.. może święto miłości ?? scenarzysta i reżyserka bardzo się starali, aby nikt nie wspomniał, co to za święto. podejrzewam,że dlatego,że ci od hanuki dali kasę na film i ich główny bohater - Eli Wallach- musiał mieć komfort obchodzenia hanuki..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones