PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 244
oceny
7,2 10 1 202244
6,3 27
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

dobry!

ocenił(a) film na 8

wczoraj byłem na pokazie przedpremierowym, film z gatunku lekkich i przyjemnych, bardzo mi się podobał, świetna obsada świetna muzyka i dobre dialogi, polecam!

ocenił(a) film na 10
KriegaN

Ja też byłam na pokazie przedpremierowym - wczoraj. Jak oni to robią, że wciąż potrafią wymyślać takie świetne historie romantyczne?? No może wiele realizmu życiowego w tym filmie nie ma, ale muzyka była świetna, dużo zabawnych sytuacji i fajne dialogi, więc ogólnie rzecz biorąc POLECAM! Ci, którzy lubią "Love Actually" ten film na pewno się spodoba!

ocenił(a) film na 8
Agniens84

te ż wczoraj byłam. co prawde, film jest bajką ,ale za to baaardzo ładną. szkoda , ze ja jakoś nie spotykam na codzień Juda Lawa , kiedy mam doła...

ocenił(a) film na 8
KriegaN

Zgadzam się, dobry film. Idealny, żeby zabrać dziewczynę do kina. Miło i sympatycznie się ogląda - trochę dłuugo, ale sympatycznie.
Polecam.

ocenił(a) film na 5
niewski

calkiem nowy pomysl na komedie romantyczna, dobra rola kate winslet, ma dziewczyna dobra passe ostatnio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones