PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760804}
4,5 2 842
oceny
4,5 10 1 2842
Holidays
powrót do forum filmu Holidays

Albo Rabin biegający z karabinem.Taki film oznaczałby zawodowe samobójstwo ( i wykluczenie społeczne) dla twórcy.

ocenił(a) film na 6
Gloriadeus

a kto ci broni zrobic film o rabinie biegającym z karabinem ;p jak ktos zrobi film anty chrzescijanski to pierwszy z z krzyzem bedziesz biegal pod sejmem hahahah jak poszukasz to znajdziesz tylko trzeba mocno szukac

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Gloriadeus

o masz zle trafiles mam wyje....ne i na tych i na tych i na wszystkich innych pier......e opium mas

damian252

Masz w.y.j.ebane na wszystkich ale żydów bronisz.Dobrą robotę michnik wykonał. Bez odbioru

ocenił(a) film na 6
Gloriadeus

gdzie wyczytales w mojej wypwiedzi obrone zydow? hahha atak byl tylko na ciebie bos wyskoczyl jak filip na forum o filmach z jazdą na zydow ;] no ale niema to jak nienawidziec innowiercow :D mamy powod do zabijania bo kolor skory juz nas trocche znudzil ;]

bez odbioru

damian252

Nie wiem do czego pijesz z kolorem skóry. Chyba za dużo wyborczej i tvn konsumujesz. Bronisz żydów i zarazem udajesz że nie bronisz. Napisałem jasno że nie ma filmów kpiących z religii żydowskiej na podstawie tego co obserwuje.

ocenił(a) film na 6
Gloriadeus

lubie wnerwiac ;]

damian252

ciekawe hobby. a ja lubię podrążyć

Gloriadeus

Noc Żywych Żydów, czy Possession. I wcale nie trzeba jakoś szczególnie szukać :D

ocenił(a) film na 8
Gloriadeus

Znam taki jeden film gdzie żydzi mordują w żydowskie święto, dość krwawe gówno swoją drogą. Mowa o "Pasji" Mela Gibsona.

Gloriadeus

Chodzi mi o to że nie ma filmów wyśmiewających ani szydzących z żydowskich świąt ani rabinów. Znieważa się generalnie tylko chrześcijan.Podanie przykładu "Pasji" to prowokacja.

Gloriadeus

Jest noc żywych żydów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones