PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720973}

Hollarsowie

The Hollars
6,5 4 710
ocen
6,5 10 1 4710
Hollarsowie
powrót do forum filmu Hollarsowie

Nie zawiodłem się

ocenił(a) film na 8

Lubię taki rodzaj słodko-gorzkich obyczajówek.

mitrus80

A znasz jakies podobne?

ocenił(a) film na 8
dannyboi

Na pewno "Powiedzmy sobie wszystko", teraz z nowych (jeszcze nie widziałem) "The Intervention", "About Alex", "Nasz brat idiota", "Siostra twojej siostry" podam ci jeszcze później kilka tytułów teraz nie mam czasu bo zaraz do roboty idę...

ocenił(a) film na 8
dannyboi

Captain Fantastic, Kumple od kufla, Sekretne życie Waltera Mitty, Ludzie tacy jak my, Promised Land, Śniegowe ciastko, Destrukcja, Saving Face, I wszystko lśni, X+Y, Other People, Oby do wiosny, Super (z 2010r.), Młody Kieslowski, Papierowy bohater, Witajcie u mnie, Results (bardzo fajny), Na własne ryzyko
Generalnie szukaj po aktorach, jest taka paczka ludzi która cały czas kręci coś w tym stylu: Mark Duplass, Jay Duplass, Lynn Shelton, Rosemarie DeWitt, Ron Livingston, Jake Johnson i.t.p.

mitrus80

"Powiedzmy sobie wszystko" - oglądałem, dałem 8, "The Intervention" - nie widziałem, gra tam Melanie Lynskey, dobra MILF, zobacze, "About Alex" widziałem, powinien ci się podobać, ja dałem 7, "Nasz brat idiota" nie widziałem, ale grają tam Zooey Deschanel i Paul Rudd, których akurat obojga nie moge zdzierżyć, ale obejrze, "Siostra twojej siostry" nie widziałem, gra tam moja kochana Emily Blunt, więc obejrze napewno, "Captain Fantastic" jest na mojej liście od jakiegoś czasu, "Kumple od kufla" jest na mojej liście, bo Olivia tam gra, "Sekretne życie Waltera Mitty" nie oglądałem bo nie podchodziłem do tego filmu jakby był z podobnej kategorii, "Ludzie tacy jak my" obejrze, pani Banks i Wilde, "Promised Land" nawet nie słyszałem, a Krasinski gra i jest współscenarzystą, zobacze, "Śniegowe ciastko" hmm nie wiem, "Destrukcja" czeka na mojej liści od tygodnia, mój favourite actor Jake, "Saving Face" wrzucam na listę, "I wszystko lśni" pani Blunt gra, obejrze, "X+Y" gra Asa Butterfield który bardzo działa mi narwy i jest go wszędzie za dużo, może, "Other People" jest na mojej liście, "Oby do wiosny" gra Zooey ale zobacze, "Super" zobacze napewno, może być dobry, "Młody Kieslowski" jest na mojej liście, "Papierowy bohater" hmm dziwne że o nim nie słyszałem, a oglądałem podobny, niestety nie pamiętam tytułu, napewno zobacze, "Witajcie u mnie" widziałem dałem 6, "Results" zobacze napewno, "Na własne ryzyko" widziałem dałem 6, Aubrey Plaza mniam. Troche długa lista. Dziękuję za info. Z tej paczki ludzi niektórzy są producentami i reżyserami też, a Rosemarie jest żoną Rona :) w prawdziwym życiu. No mogę powiedzieć że lista filmów sie potroiła, więc będzie co oglądać. Dzięki jeszcze razz mitrus80.

ocenił(a) film na 8
dannyboi

źle się wyraziłem, nie oglądałem tylko Intervention bo to nowość a bez napisów nie chcę, reszta tytułów już obejrzałem i oceniłem ;-)

ocenił(a) film na 8
dannyboi

widzę że te klimaty są ci nieobce, tylko dziwne że Zooey nie lubisz, ogólnie często sięgam po takie filmy więc jak coś wpadnie to dam znać

mitrus80

Dzięki mitrus80. Nie że nie lubię Zooey, tylko niektóre jej role działają mi na nerwy. Prześle Ci wkrótce niektóre moje propozycje.

dannyboi

Bardzo dobry i zarazem w jakiś sposób podobny - Just Before I Go. Może jeszcze Wish I Was Here

ocenił(a) film na 9
mitrus80

Obejrzałam dzisiaj, uwielbiam takie filmy. Obyczaj, dramat i odrobina komedii - jak w życiu ;) Dzięki za listę podobnych. Dorzucę swoje ulubione: Sierpień w hrabstwie Osage, Rodzinny dom wariatów, Wszyscy mają się dobrze, City Island i starutki Spokojnie tatuśku ;)

ocenił(a) film na 8
migdal_5

"City Island" bardzo fajny widziałem niedawno, "Wszyscy mają się dobrze" w planach do obejrzenia, "Śierpień..." oczywiście bardzo dobry

ocenił(a) film na 10
mitrus80

przyjemna w oglądaniu mieszanka z puentą - ach życie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones