PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718563}
5,6 254
oceny
5,6 10 1 254
Homesick
powrót do forum filmu Homesick

A ja polecę film. Jeżeli też lubicie filmy z klimatem, psychologiczne, do tego sytuacja tutaj przedstawiona jest w pewnym stopniu realna, to wtedy obejrzyjcie :) Bardzo dobre aktorstwo, zwłaszcza główna bohaterka, świetnie oddała emocje, wręcz stała się postacią, którą grała. Jej zachowanie, wygląd, mimika, to co mówiła wszystko idealnie pokazywało jak się czuje itp. Powoli wzrasta napięcie, nie ma ostrych scen, ale napięcie czułam jak najbardziej i byłam bardzo ciekawa co będzie dalej. Film wciąga, mimo że chciało mi się spać nie byłam w stanie przestać go oglądać. Jest wiele ciekawie zrobionych scen, a zakończenie jest świetne, niezły zwrot akcji. Film też w pewnym stopniu mnie zasmucił, bo takie niestety bywa życie i nie zawsze da się coś zrobić... Skłania do refleksji. Takie połączenie dramatu psychologicznego i są też elementy thrillera, ale głównie skupia się na psychice. Moja ocena 8/10. Polecam.

ocenił(a) film na 9
monika220

Ona chyba grała samą siebie. To mnie dodatkowo przeraża.

ocenił(a) film na 8
wmbco

Czemu grała samą siebie?

ocenił(a) film na 9
monika220

W niczym innym później nie wystąpiła. I jakoś oglądając nie czułem że to film. Jakbym widział sytuacje na "ulicy". Bardzo, aż za bardzo autentyczna.

ocenił(a) film na 8
wmbco

Aaa no racja. Czuć realizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones