PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718563}
5,6 254
oceny
5,6 10 1 254
Homesick
powrót do forum filmu Homesick

Jak w temacie,nie chcę usnąć kolejny raz na niby thrillerze,odkryjecie chociaż rąbek?

ocenił(a) film na 8
Monica_7

Moim zdaniem warto. No i jak chcesz jakis spojler, to ok. Tylko musze dodac, ze jest to powolny film, bardziej psychologiczny. Tutaj od konkretnej akcji liczy sie to co dzieje sie w glowie glownej bohaterki, tp jak reaguje na stres i jak to na nia wplywa. Oszczedne srodki, taki klaustrofobiczny klimat. Jezeli taki lubisz to ogladaj, ja lubie, choc lubie tez filmy gdzie jest akcja, morderstwa itp, ale to zalezy na co mam ochote. Tylko jak chcesz dynamicznego thrillera to nie ten. Ten jest psychologiczny, bardzo dobrze moim zdaniem zrobiony, dosyc prosty i tak jak chodzi o fabule, ale bardzo mi sie podobal. Gliwna bohaterka przejawia paranoje, nawet jej wyglad dobrze oddaje jej stan. Konkretnych rzeczy nie dzieje sie wiele, ale film tak mnie wciagnal, ze juz nie moglam sie oderwac. To taki smutny, klimatyczny film jak moga tez przerosnac kogos ambicje itp.

ocenił(a) film na 8
monika220

Rozpisalam sie, ale dzieki temu pewnie juz mniej wiecej wiesz czy jest w Twoim guscie.

ocenił(a) film na 8
monika220

A scena, ktora jest krwawa jest jedna, ale tak to wszystko to swietne stadium tego co moze dziac sie w czyjes glowie. Mnie takie filmy czasem przerazaja bardziej od tradycyjnych thrillerow.

ocenił(a) film na 8
monika220

Dodam jeszcze, ze we mnie ten film wywolal wiele emocji, wspolczucie, ale tez napiecie, bo nie bylo wiadomo jak to dalej z glowna bohaterka sie potoczy. Bylo mi jej szkoda. Do tego byla wiarygodna w swojej roli. A elementy thrillera sa tutaj dobrze dopasowane. Mogli naeet jeszcze jakies dodac, ale jak dla mnie i tak film bardzo dobry, przemyslany. Sasiedzi tez wydaja sie dziwni, stara kamienica to dodaje klimatu. Choc i tak widzialam szybko o co chodzi, to film bardzo mi sie podobal. Do tego zakonczenie ciekawie zrobione, bo jest inne niz sie poczatkowo wydawalo, ale jak dla mnie przejmujaco smutne. No i po obejrzeniu nie przeszkadzalo mi, ze jest duzo bardziej psychologiczny, ukazujacy psychike niz thriller.

ocenił(a) film na 8
monika220

Obejrzalas czy jednak film nie w Twoim stylu? Tak jestem ciekawa ;-)

ocenił(a) film na 9
monika220

Chyba się wystraszyła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones