PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497011}
4,9 90
ocen
4,9 10 1 90
Homeworld
powrót do forum filmu Homeworld

Czytając tu i ówdzie opinie o tym filmie nastawiłem się na totalną szmirę. Właściwie obejrzałem go tylko dlatego, że ma metkę SF, a ja nie miałem nic lepszego do roboty. Początkowo faktycznie było słabo ale wraz z rozwojem fabuły wciągało coraz bardziej. W końcu zacząłem się zastanawiać "czy to z moim gustem jest aż tak źle czy ten film nie jest taki zły jak mówią". Ostatecznie po seansie byłem bardzo zadowolony. Fakt, film ma masę wad, właściwie większość elementów stoi na niskim poziomie. Ale jest i jedna potężna zaleta - fabuła! Takiego scenariusza na próżno szukać w większości współczesnych filmach SF. Nie chcę nic zdradzać ale film jest niegłupi i trzyma w napięciu do samego końca. Na plus zaliczam też klimat oraz postacie.
Podsumowując, "Homeworld" bardzo, ale to bardzo pozytywnie mnie zakoczył. Ten film to kolejny dowód na to, że brak budżetu można nadrobić dobrym pomysłem.
7/10.

ocenił(a) film na 10
FTW

Film bardzo pozytywny. Bez budżetu AVATARA zrobiono całkiem strawny kąsek, nie wiem dlaczego przypomniały mi się młodzieńcze lata jak z ślina cieknącą z pyska oglądało się Gwiezdna eskadrę...
Moja ocena"
7,5/10

ocenił(a) film na 8
cloud_strife1

Racja. Nawet tam też był taki "leśny" odcinek.
Teraz z niecierpliwością czekam na "The F.I.O.N.A. Prototype" od tych samych twórców. Co prawda film nie jest jeszcze nawet w fazie produkcji ale zapowiada się ciekawie. Wiedząc, że będą mieli do dyspozycji duuużo więcej pieniędzy może wyjść coś naprawdę dobrego.

cloud_strife1

gwiezdna eskadra to byla inna klasa...

FTW

He, he . Opinie...W zasadzie im więcej negatywów zbiera film tych chętniej po niego sięgam. W sumie najłatwiejsza droga do znalezienia perełek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones