PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572650}
6,5 12 417
ocen
6,5 10 1 12417
Honey 2
powrót do forum filmu Honey 2

ją na ekranie, mimowolnie, patrzę na jej krzywe usta. Efekt potęguje dodatkowo poruszanie przez nią zaciśniętymi ustami. Wygląda to brzydko.

mnulka

A ja zauważyłam, że oczy ma niesymetryczne, osadzone jakby na innych wysokościach.

mnulka

A wy przecież jesteście idealne, Kat jest bardzo ładną aktorką, obejrzyj jej sesje czy inne filmy.

ocenił(a) film na 2
kasiaxddd

Nie uważam się za piękność. Nigdy w życiu. Jednak jej krzywy uśmiech mnie drażni. Widziałam jej zdjęcia i występy w innych filmach i podtrzymuję swoje zdanie. Pozdrawiam.

mnulka

Pochwal się swoim uśmiechem, Zauważ że ludzie czarnoskórzy maja inny wyraz twarzy niż biali czy żółci... Kath jest bardzo ładna a ten jej "krzywy uśmiech < bo przecież ty masz prościutki jak drut> " dodaje jej uroku w wielu sytuacjach i ujęciach.
P.S nie widzę tu nic krzywego ale ty chyba wiesz lepiej http://www.youtube.com/watch?v=C4ahjTmkFBw
Pozdrawiam :*

ocenił(a) film na 2
kasiaxddd

Wiem, nie wiem. Tak to widzę. Takie ma zdanie. Możesz się z nim nie zgadzać.

ocenił(a) film na 10
mnulka

Nie żeby coś ale ludzie mają niesymetryczne twarze i to jest normalne, jakby były symetryczne to by było troche dziwne. Wydaje mi sie że każdy jest piękny w swój sposób

ocenił(a) film na 2
jolka4500

Masz rację. Pozdrawiam.

mnulka

Moim zdaniem jest prześliczna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones