PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 823
oceny
7,5 10 1 358823
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

Najpierw meczyk a zaraz po nim Hooligans jak dla mnie bardzo dobry film od początku do końca nie przymula!;)

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

nie oglądałem tego filmu wcześniej ale teraz go oglądam i muszę przyznać że ciekawy oraz wciąga :)

ocenił(a) film na 9
ryba619

Ja go już któryś raz oglądam film rewelka a ostatnia nawalanka pocisk;)

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

Właśnie skończyłem i muszę przyznać że nie sądziłem że aż tak mi się spodoba.Dawno nie widziałem tak wciągającego,ludzkiego i przede wszystkim wzruszającego filmu.Bo śmierć Pete na końcu była niespodziewana i dość smutna. 10/10 ogólem

ocenił(a) film na 9
ryba619

Mi się w nim bardzo podoba że nie pokazuje tylko samej bez sensownej nawalanki ale że między innymi przyjaźń na śmierć i życie że pójdziesz za swoją rodziną i kumplami w ogień oddając za nich własne życie i że zawsze trzeba żyć zasadami na których od dzieciństwa się wychowałeś.Jest to typowy życiowy film a to co pokazał na koniec Pete i jak się poświęcił dla rodziny brata to było WIELKIE Coś!

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

Jak by była opcja oceniania komentarzy to zasłużyłbyś sobie na 20/10 ;)

ocenił(a) film na 9
ryba619

Bez przesady ten film po prostu zasłużył na pozytywny komentarz no i na wysoką ocenę mnie tylko dziwi że tu na filmweb ma tak niską średnią i mnóstwo negatywnych komentarzy i nie wiem co tym ludziom nie odpowiadało bo jak dla mnie nie ma w nim do czego się przyczepić wszystko było jak najbardziej na Wielki Plus...

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

wiesz dużo osób uważa to za film w którym po prostu chodzi o bezsensowną nawalanke gangów niestety się mylą ale prawdopodobnie obejrzeli pierwsze 15 minut i juz oceniają

ocenił(a) film na 9
ryba619

Dokładnie albo po prostu nie zrozumieli przesłania tego filmu i jego wartości.....

ocenił(a) film na 8
ryba619

wciągający i wzruszający- najlepsze określenia dla tego filmu.
Ale wg mnie przewidywalny, obstawiałam śmierć Pete, albo Matta.

użytkownik usunięty
jazdowicz2666

Co za nieudacznik czytał wczoraj ten film? wyłączyłem po 15minutach .... Oglądałem go bardzo dużo razy ale ten pan co to czytał totalna katastrofa.... Ekipa E.G.S śmiech na sali.

ocenił(a) film na 9

Eee zawsze jakaś mała wpadka się przydarzy i idealnie nie będzie ale film i tak zasługuje na bardzo Duże Uznanie i na pewno było warto go ponownie obejrzeć

użytkownik usunięty
jazdowicz2666

To ty chyba nie oglądałeś jak czyta Hooligansa Mirek Utta poezja dla uszu :D

ocenił(a) film na 9

Oglądałem go też na DVD ale nawet nie zauważyłem różnicy może nie zwracam uwagi na lektora i dlatego;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones