PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 800
ocen
7,5 10 1 358800
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

dowiedziałem się o nim jakieś 3 lata temu i jakoś mi się do niego nie paliło przed chwilą go obejrzałem i polecam go każdemu super film :)

ocenił(a) film na 6
prof_mateusz27

też mi sie właśnie do niego nie pali ze względu na to, że jest on o jakiś mafiach..

paan24

kibolach jak już ;p

ocenił(a) film na 6
Eramuz

a ja nadal go nie obejrzałam;p

paan24

watch? v=7s8SeP8kvkg To powinno cię zachęcic

Eramuz

wklej to do linku na yt

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

Na mnie dużego wrażenia nie zrobił. Może film byłby lepszy, gdyby nie grał głównej roli tamten z Władcy Pierścieni. Tak to film nie jest zły, o typowych kibolach, którzy organizują ustawki z kibolami rywalizujących klubów piłkarskich. Jak dla mnie 7/10, było by dużo wyżej, gdyby nie główny bohater, który w tej roli nie spisał się dobrze.

AdamBayern01

moim zdaniem i tak jest genialny a ten gościu z Władcy Pierścieni co nie zamierzam nigdy oglądnąć to mi nawet nie przeszkadza ale mogli dać innego aktora ale reszta jest dobra

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

Jakoś Mateo obejrzałem go drugi raz w TV. Nie iwme dlaczego, ale oglądając do na Laptopie jakoś mnie się nie podobł, a w TV o wiele lepiej :) Nie wiem dlaczego tak jest, ale jednak daje 8/10 :D

AdamBayern01

je też go obejrzałem ostatnio w TV
Adam może jak obejrzałeś na laptopie to tak na chama przewijałeś jak ci się nudziło a nie warto lepiej siąść w spokoju i oglądać :)

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

Nieee, może z tego powodu, że obejrzałem go z innym lektorem

AdamBayern01

ja jak mam oglądać z lektorem Ivona to już wole napisy :)

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Gdy usłyszałam, że w filmie będzie grał nasz wspaniały hobbit, od razu odechciało mi się oglądać. I nie obejrzałam go aż do niedawna. I muszę przyznać, że film mnie pozytywnie zaskoczył i polecam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

właśnie przed chwila obejrzalam ten film i przez ponad godzine denerwowal mnie latajacy po ekranie kurdupel, ten hobbit, czy jak mu tam. nie wiem, czy oglądałeś może polski film o kibicach, duuuuzo lepszy od tego, nawet nie ma co porownywac. wydaje mi sie ze "skrzydlate swinie" ale nie jestem pewna czy nie przekrecilam tytulu, juz dosyc dawno go ogladalam

użytkownik usunięty
Diana0_0

hahaha,że ''skrzydlate świnie'' były dobre tak?

ocenił(a) film na 10

bez porównania z tym badziewiem

użytkownik usunięty
Diana0_0

to ładnie,''film'' był chyba wzorowany na czarnuchach z poloni bo umieszczenie tej oderwanej od rzeczywistości fabuły we wsi z serii ''Parzęczewo'' pokazało tylko że polscy filmowcy postarają się zrobić penge na każdy sposób,wydając film w momencie największej nagonki na ''kiboli'',i ja,mając tą świadomość, że ''Hooligans'' nie ma nic wspólnego z rzeczywistością o której wspomniałem (między innymi robienie z ICF białej ekipy,a ogólnie z filmu historii rodem z Hollywood) nadal jest to poziom nie do porównania z naszym gniotem. Oczywiście ja na to nie patrze tylko poprzez pryzmat filmu,ale mimo wszystko...

użytkownik usunięty

aaa,już obadałem twoje ''najwyżej oceniane'' i już rozumiem czemu tak piszesz.

ocenił(a) film na 9

9/10 jak dla mnie pewnie dlatego że interesują mnie tematy związane z piłką nożną, poza tym ciekawe odzwierciedlenie wizerunku kibola nie tylko w Polsce;)

ocenił(a) film na 10

rozmowa z tak ograniczonym człowiekiem nie ma sensu. żegnam

użytkownik usunięty
Diana0_0

ty a właściwie to po czym poznałaś że jestem ograniczony?

ocenił(a) film na 6

To jest dzieciak jeszcze, na FW od 2011. Uraziłeś uczucia tej biednej dziewczynki, musiała pójść spakować tornister i kredki do szkoły. Swoją drogą może was wkurzać film taki czy inny ale mnie najbardziej wkurzają rodzice takiej Diany, którzy pozwalają jej wypowiadać się na forach i pisać głupoty.

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

miałem tak samo jak Ty stary i tez go właśnie obejrzałem i daje dyche!!

tusek94

no widzisz :)

prof_mateusz27

identycznie było u mnie haha zbierałam się ... miałam z ukochanym zobaczyć :) w końcu włączyłam 2 dni temu i jestem pod wrażeniem więc zobaczę jeszcze raz, bo film super :) polecam

prof_mateusz27

Obejrzałem dziś ponownie i nadal świetne wrażenie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones