PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 696
ocen
7,5 10 1 358696
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

Co to za utwór, który zaczyna sie 1.24.22 ???

tom_17

Nie wiem, ale soundtrack był wspaniały-chetnie sobie kupię płytę.

ocenił(a) film na 9
Marisa

W pełni się zgadzam.Muzyka była znakomicie dobrana i mi rownież przypadła do gustu.

ocenił(a) film na 7
gozel

A co to za piosenka, co leci w środku w tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=VWQQrcyupNs
Ona tez jest z Hooligansów, bo pamietam ją ;) Bede wdzieczna :D

ocenił(a) film na 10
tom_17

Super muza.........Kawałki ciezkie zajebiste! A te delikatne...cudowne.....przy czym, bodaj tlem ostaniej bitwy byl taki finezyjny utwor. Ten kontrast lejacej sie krwi i muzyki byl wspanialy....Oczywiscie na niektore momenty nie moglam patrzec...

A i dzieki filmowi przypomnialam sobie, ze mialam zaprojektowac kumplowi tatuaż...chyba mnie za to nie zbije ;-)))

dora205

ten kawałek to : „One Blood” -TERENCE JAY .Ten Terenc gra też w filmie tego typka przez którego Matt wyleciał ze studiów ;)

ocenił(a) film na 10
tom_17

Super muza.........Kawałki ciezkie zajebiste! A te delikatne...cudowne.....przy czym, bodaj tlem ostaniej bitwy byl taki finezyjny utwor. Ten kontrast lejacej sie krwi i muzyki byl wspanialy....Oczywiscie na niektore momenty nie moglam patrzec...

A i dzieki filmowi przypomnialam sobie, ze mialam zaprojektowac kumplowi tatuaż...chyba mnie za to nie zbije ;-)))

dora205

No właśnie-tu taka delikatna muzyka, a tu świetnie zmontowane walki-też nie mogłam patrzeć...Najbardziej podobał mi się ten kawałek kiedy Matt pił piwo integracyjne z kibicami.

tom_17

Jak dla mnie to najlepsza muzyka byla podczas meczu na stadionie, swietne kawalki byly tez podczas pierwszej walki... W ogole - sciezka dzwiekowa to chyba najwiekszy plus tego filmu ;)

ocenił(a) film na 10
karoop

A wiecie może jaki utwór towarzysz ostatniej ustawce ? byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź

tyler_4

No w ostatniej scenie leci właśnie Terence Jay "One blood" :)

pozdrawiam

kasia

ojć... może sie troche źle wyraziłam, bo to nie jest ostatnia scena... w każdym razie pewnie chodzi Ci o "one blood" :)

ocenił(a) film na 10
kasia

Wielkie dzięki... właśnie się ściąga. Piosenka świetna.. Pozdrawiam ! ;d

tyler_4

siema, słuchajcie może ktoś z was się orientuje jaki to utwór, nie pamiętam dokładnie kiedy się zaczyna, ale ale na początku piosenka jest taka spokojna, coś tam spiewają, a potem wchodzi gitara elektryczna i bardziej rockowo. ? ktoś łapie?

ocenił(a) film na 10
desann1

Ja niestety Ci nie moge pomóc. A orientuje sie ktos moze jaki utwor towarzyszy nam na poczatku film podczas podrozy Matt'a do siostry ? taka typowo szkocka melodia, z gory dzieki za pomoc ;)

tyler_4

prosze bardzo, miłego słuchania :) ja też już słucham tej piosenki od jakiegoś miesiąca i bardzo mi sie podoba. a pozostałym niestety nie moge pomóc, bo tylko ta mi utkwiła w pamięci i tylko tą znam :)
pozdrawiam, kasia

kasia

Moglabys mi przeslac na maila ta piosenke? Prosze ladnie :) Ta z poczatku filmu. asika19@poczta.onet.pl. Dopiero sie zalogowalam (tylko dla potrzeb tej piosenki) i moze wysylam ta prosbe w zly sposob ale nie wiem jak inaczej to zrobic. Nie wiem jak moge inaczej sie z toba skontaktowac :(

ocenił(a) film na 10
asika19

znacie tytuł piosenki, która zaczyna się od momentu, kiedy GSH wraca z walki w menchesterze;)- ona leci w tle dość długo- matt opowiada wtedy, że polubił przemoc, itd
wiecie o co chodzi?;)
pozdrawiam

karolka_a

I wanna be adored / Stone Roses - boska piosenka !!!!! :)

Monia_45

A wie ktos moze jaki jest tylul tej ktora jest na samym poczatku jak on jest na lotnisku? Bo sciagnelam cala sciezke dzwiekowa ale jej tam nie ma i jest jedna piosenka ktora jest na filmie w koncowych napisach, a nie ma jej na sciezce, ale nie wiem czy to ta: "Only when I laugh" no i nigdzie jej nie moge znalezc póki co :(

ocenił(a) film na 9
asika19

jedno wielkie pytanie : skąd można sciągnąć te fantastyczną sciezke?? mam pare kawałkow , ale z reszta nie moge sobie poradzic!! nieznalazłma na zadnej stronie spisu kawałkow ktore sa w tym filmie, te co mam sciagałam przypadkiem!! z gory dzieki za pomoc!! :))

ocenił(a) film na 10
turbek2

jeżeli miałby ktoś cała ścieżke to pprzeslijcie pliss z góry wielkie dzieki anita1985@op.pl

OsAaa

a moze ma ktos wszystkie utwory i wrzucił by je na rapida? albo cus

ocenił(a) film na 7
asika19

Ta piosenka która leci na początku nosi tytuł "Shine" ale niestety jedyny sposób żeby dostać tą piosenke to kupno płyty z sondtrackiem :( ja sama już od dawna jej szukam bo jest piękna... niestety wszystkie fora mówią: "Nie ma tej piosenki na necie" no chyba że gdzies sie chowa ;)

Monia_45

E jak się nazywa ta piosenka co idzie w samochodzie jak sie wnerwili na Matt'a? Z góry dzięki

ocenił(a) film na 8
Luksio50

no wlasnieeeee... jak sie nazywa??

karolka_a

hej ja wlasnie tez szukam tytulu tej piosenki... mam do ciebie prosbe jesli masz juz ten tytul to cz mozesz mi go przeslac???z gory dziekuje:)

karoop

właśnie... jak nazywa sie nutka która leci podczas meczu?
szukam jej juz w cholere czasu i nie mogę jej nigdzie znaleźć ;-/

błagam!

tom_17

ma ktoś piosenkę Jaan Kenbrovin and John Kellette "I'm Forever Blowing Bubbles", to jest ta co spiewaja ja w barze, coś o bańkach mydlanych. bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos mi to wysłał na maila picia909@wp.pl

ocenił(a) film na 9
picia909

Pomocy!
Szukałam wszedzie piosenek do tego filmu i nic nie znalazłam.
Ma ktos jakies fajne piosenki?
Jeżeli tak to byłabym bardzo wdzieczna - wystarczy jedna- jakakolwiek!
Z góry dziekuje, aha to mój numer mail'a natalia1804@tlen.pl
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
tom_17

cały soundtrack ;) http://www.imdb.com/title/tt0385002/soundtrack

tom_17

a wie ktoś moze jaki jest tyuł piosenki (melodii włąsciwie) która leci na początku, jak Elijah jedzie pociągiem? nie odsyłajcie mnie do spisu soundtracka, bo tam nie daję rady znaleźć :(

ocenił(a) film na 8
qleague

http://www.sendspace.com/file/sodjye ; )

Kaniusia

wieeeeelkie DZIĘKI!
właśnie o ten utworek mi chodziło :)

ocenił(a) film na 8
qleague

przyłaczam sie do podziękowań:D wszedzie tego szukałam
POZDRAWIAM:)

Kaniusia

hej chodzi mi o piosenke z poczatku hooligans jak elijah wood jedzie pociagiem masz ja jeszcze? moglabys przeslac? bo link juz nie dziala : )

tom_17

Witam!! Szukam właśnie utworku który zaczyna sie 1.24.22 w filmie Hooligans i tylko ten mnie interesuje. Jeśli zanacie tytuł będe wdzięczny == mój post HITOTSU@OP.pl

ocenił(a) film na 7
hitotsu

a czytać umiesz?
to przeczytaj co napisał założyciel tematu:
Hooligans - soundtrack
Co to za utwór, który zaczyna sie 1.24.22 ???

pieknie :)
a teraz kilka postów niżej odpowiedź:
ten kawałek to : ?One Blood? -TERENCE JAY .Ten Terenc gra też w filmie tego typka przez którego Matt wyleciał ze studiów ;)

jak dalej nie załapałe/aś to radze sie wrócić do podstawówki :)

ocenił(a) film na 10
Los_Pomidoros

a ma ktoś tekst tego utworu ?????????????????????

ocenił(a) film na 10
LucasScott

chodzi o One Blood

ocenił(a) film na 7
LucasScott

najłatwiej jest znaleźć wpisując w google 'terence jay one blood lyrics' :) z każdą piosenką tak robię :D

In the far away fires
Where the hills forever burn
At the feet of our heroes
We try hard to learn
But the lesson is lost there
In the smoke and the mud
That we are one flesh, one breath, one life, one blood

I stood by the river
That ran red with shame
I stood in the killing fields
Where death had no name
I stood with my brothers
And away it flood
And we were one flesh, one breath, one life, one blood

Then I felt to the ground
Tasted ashes on my tongue
Thinking that only the dead
Are forever young

There was peace in the twilight
And for a moment among
It was a world without danger
A world without war
And I will take all your suffering
It will do any good
Cause we are one flesh, one breath, one life, one blood

tom_17

ja mam pytanko jaki jest utwór piosenki jak Matt jedzie pociągiem na początku filmu?? bo Kaniusia podała tam wyżej linka, ale on jest już nie aktywny.

tom_17

widze temat zjechał na dół, więc go 'wyciągam' na góre z powrotem z pytaniem takim jak wyżej co t za utwór????

ocenił(a) film na 8
__Madzia__

więc.. wysłałam link lecz jest już nieaktywny i zdaje sobie z tego sprawę.. gdybyś wiedziała jak załadować go znowu albo znasz jakąś inną stronke na którą moge go wsadzic napisz.. niestety nic wiecej nie moge zrobic.. a szukać zwnou nie będę .
pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Kaniusia

na którys z tych serwerów można wrzucić, bo te są akurat darmowe:
www.rapidshare.com
www.odsiebie.com
www.megaupload.com

ocenił(a) film na 8
Los_Pomidoros

http://rapidshare.com/files/135116429/Green_Street_Hooligans_-_Matt_s_Flight.mp3 .html
nie wiem czy zadziała ale można spróbować ;)

Kaniusia

dzięki wielkie Kaniusia :) teraz sobie moge słuchać i słuchać :]

ocenił(a) film na 10
Kaniusia

Kaniusia, jesteś boska!
Szukałam tej piosenki odkąd obejrzałam film, czyli dobre 3-4 lata, nawet
nie mogę słów dobrać, żeby powiedzieć jak się cieszę, że wreszcie mogę
tego posłuchać normalnie, a nie na filmie tylko!
DZIĘKUJĘ!!

ocenił(a) film na 7
__Madzia__

No więc wiem że pewnie nie wyjade jakąś nowością ale każdy kto szuka piosenki "Shame" niech sobie spróbuje pod tytułem Matt's Flight... ja znalazłam... po 2 latach ;) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
tom_17

Ma ktoś utwór który leci przed "one blood" w filmie lub też wykonawce i tytuł?

ocenił(a) film na 10
rafalek01

a może ktoś wie co to za utwór leci przed one blood zaczyna się jakimś zawodzeniem.http://www.youtube.com/watch?v=iM6zHLwWWwI&feature=related

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones