PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 823
oceny
7,5 10 1 358823
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

Klasyk!

ocenił(a) film na 10

To jest Klasyk nad Klasyki! Jeżeli ktoś nie widział tego filmu, niech lepiej szybko to zrobi. Ten klimat kibicowania i piłki nożnej, bardzo do mnie przemawia. Dlatego też ten film jest w moich ulubionych. Więź między chłopakami, wspólne wypady na mecz... To jest coś! Film świetny, najlepszy jaki widziałem! Dla mnie, nic go nie przebije. Polecam!

ocenił(a) film na 10
Swiezax

Zgadzam się z tobą.. Film naprawdę świetny nic dodać nic ująć!!! I ten cudowny Pete <3 Grał naprawdę fajnego gościa, a ta scena końcowa w jego wykonaniu wzruszająca.. No co prawda szkoda że umarł ale w końcu zrobił to dla rodziny własnego brata...

użytkownik usunięty
Kejt_fw

niby fabuła prosta, a film daje do myślenia, przynajmniej dla mnie.

EEE, film przewidywalny, naiwny.

marvolo_1998

nie znasz sie na filmach je.bana pa.lo i myslisz ze jak dasz taki komentaz to bedziesz zaj.ebisty na dzielni ku.rwo ile ty masz lat 9 bo ku.rwa nie znasz sie na filmach wez sie ku.tasie za ogladanie bajek a nie kur.wa komentujesz przez.ajebisty film

matt107

Mor.da w puszke i nie dla psa kiełbasa ułomie przygłupi. Wracaj lepiej do teletubisi ud,upie . W tej wypowiedzi opisałeś swoje dzieciństwo mendo społeczna.

marvolo_1998

masz dałna i śpisz w szafie

matt107

Jesteś niedorobiony.

matt107

Jaki klub taka kultura.

neo_angin

Hehe czego się spodziewać po fanie Barcy ? ;D

marvolo_1998

szkoda słów na ciebie

matt107

Co tak długo odpisywałeś? Pewnie nie miałeś weny twórczej.

Swiezax

tez tak uwazam ,poza tym ukazuje inna strone Anglii

ocenił(a) film na 6
madziaqwsaq

czyli jaką??
no, widać, że macie pojęcie o kibicach takie samo jak i o filmach ;) sorry.

tweety77

o gustach sie nie dyskutuje.A niby jakie ty masz pojecie o tych kibicach ??

ocenił(a) film na 6
madziaqwsaq

mam je na tyle, by nie jarać się takim filmem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones