PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 823
oceny
7,5 10 1 358823
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

Z kim grał West Ham mecz na który poszedł Matt?

ocenił(a) film na 7
Assarie

jeśli dobrze pamiętam to
chelsea london

ocenił(a) film na 7
Assarie

Na pewno nie było to Chelsea,nie ten typ strojów.Być może było to Crystal Palace,albo po prosu cały mecz był nagrany na potrzeby filmu i takowy zespół po prosu nie istnieje.

ocenił(a) film na 8
Fabio24

To raczej było Middlesborough

ocenił(a) film na 8
Assarie

Mecz pokazany w filmie to spotkanie pomiędzy West Ham a Gillingham - tak pisze w ciekawostkach . A jednak się myliliśmy :)

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

Nie było tego dokładnie widać,sam próbowałem coś dojrzeć,herb,nazwe sponsora która widniała na koszulce czy nawet nazwisko piłkarza.No cóż przynajmniej moja mała ciekawość została zaspokojona :)

Darkadi15

No nie wpadłabym na to, że z nimi grają ;p dobrze, że podali ;D

Assarie

A to nie było Birmingham czasem?

Darkadi15

To była drużyna Birmingham City. Poza tym jak ktoś zna się na Angielskim futbolu i nie tylko ( akurat to ja :P) to ekipa Huliganów to byli Zulusi którzy istnieli w rzeczywistości i została użyta ich prawdziwa nazwa, w przeciwieństwie do firmy ICF którą w filmie była właśnie GSE.

ocenił(a) film na 8
Assarie

Birmingham

ocenił(a) film na 10
Assarie

To było Chelsea bo przecież ci czarni którzy byli na tym pierwszym meczu dopadli Mata i chcieli mu ofiarować uśmiech Chelsea.

ocenił(a) film na 7
zubek29

Chelsea, po pierwsze byli na stadionie Chelsea a po drugie jak pisze zubek29 zaoferowali Frodowi uśmiech Chelsea

ocenił(a) film na 9
amnzji_smak

Lol nie byli na stadionie Chelsea tylko West Hamu a mecz był według mnie z Birmingham.

ocenił(a) film na 7
phelek1986

z tym stadionem mogłem się pomylić ale na stówę grali przeciwko Chelsea :)

amnzji_smak

Nie grali z żadną Chelsea. Nie wprowadzaj w błąd. Przeczytaj sobie mój post. A jak to ci nie wystarczy to w filmie w scenie jak przychodzą do domu Pete'a i czytają pamiętnik Matta to wyraźnie w nim pisze: First Match: West Ham United - Birmingham. City...

ocenił(a) film na 7
Anakin_Skywalker

Obejrzałem jeszcze raz masz racje ! A jako ciekawostkę dodam, że w filmie zespół Brimingham udawał prawdziwy zespół Gillingham ;) znalazłem w ciekawostkach o filmie :)

Assarie

Assarie to była banda zulusów hehe ktora sie potem pchala na metro east ham hehe

ocenił(a) film na 9
Assarie

moim zdaniem ta druzyna to byla chelsea bo gdy typ złapał tego froda to zrobil mu usmiech chelsea

użytkownik usunięty
Assarie

Birmingham 100%

ocenił(a) film na 6
Assarie

Aston Villa Birmingham

ocenił(a) film na 6
qgrudziaz

Co jeden to lepszy. Mecz rozegrany był pomiędzy West Ham United i Gillingham F.C.

Assarie

Tego sam Frodo Ci nie powie, gdyz stal tylem do murawy...

ocenił(a) film na 8
Assarie

Birmingham City na 100%.

Assarie

Szczerze mówiąc to już sama nie wiem. Oglądałam ten film milion razy i wydawało mi się, że znam go na pamięć i wszystko o nim wiem. Jednak nie wiem xD a już byłam pewna, że to Birmingham ale jednak teraz nie jestem do końca tego pewna... Będę musiała obejrzeć go po raz milion pierwszy ;)

Assarie

Faktem jest, że film rewelacyjny jako dramat, dla mnie najlepiej zagrał Bower:)

ocenił(a) film na 9
Assarie

Barca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones