PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 696
ocen
7,5 10 1 358696
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

Naoglądają się tego gówniarze, a potem zaczną bić ludzi na ulicach. A że oberwać nie będą chcieli, to w grupie będą atakować, najpewniej niczemu winnych przechodniów.

Radzę pod choinkę kupić sobie słownik. Chuligan jak już. Chuligani, inaczej kibole - są związani tylko sekcjami sportowymi. Zwykłego szczurka w autobusie nazywasz chuliganem? Dalej, to co napisałeś, nie skomentuję. Tak, kibole chodzą po ulicach i biją ludzi i to w grupie, bo pojedynczo się boją. Zaj3bałeś temat roku, ale nie jest on śmieszny, lecz żałosny. Że ja odpowiadam w ogóle na takie bzdury. Przeanalizuj środowisko, nim napiszesz, co "ci" ślinka na język przyniesie.

użytkownik usunięty
Danielultras1

ooo.. widzę, ze używasz również jeżyka CHuliganów... Jakieś 3 zamiast "e".
Pozdro ziom3k

Zamiast znaleźć jakieś kontrargumenty, odpisałeś jak zwykły szczeniak. To cenzura, bo ograniczyliby mi konto za wulgaryzmy. Polonista, który napisał "jeżyka". Co to jest "jeżyk CHuliganów" ? Bez pozdrowień i nie jestem "twoim" ziomkiem.

użytkownik usunięty
Danielultras1

Moim zdaniem oboje przesadzacie.
Wydaje mi się, że "jeżyk" to zwykła literówka i trochę to jest czepianie się.
A skoro nie chcesz używać wulgaryzmów to nie używaj ich wcale (nawet z cenzurą) bo to trochę mija się z celem.

Nie faworyzuję go, ani Ciebie, ale mówię jak to wygląda z zewnątrz, dla kogoś kto po prostu tu wejdzie i pomyśli "Co to jest...?"

On się przyczepił do mnie, ja wzajemnie do niego. Chyba to pojąłeś, czy nie bardzo? Rozumiem, że to poziom podstawówka, ale nie ma się szczyl dowartościowywać.

użytkownik usunięty
Danielultras1

To ty przyczepiłeś się do mojego posta.

ocenił(a) film na 10

Bo to jest forum. Jeśli opinie innych osób Ci przeszkadzają to załóż sobie bloga na którym na Hooligans będziesz mógł do woli narzekać.

użytkownik usunięty
Nestoreish

On sie przyczepił pierwszy do mojego posta, więc jest idiotyzmem zarzucanie mi, ze nie pozostałem dłużny.

ocenił(a) film na 10

spoko

Nestoreish

Daj spokój kolego, nie ma sensu pisać z takim typem , co nie napisze argumentu. PS. Glory United!

użytkownik usunięty
Danielultras1

Problem w internecie jest taki, że każdy uważa się za dorosłego, który ma zawsze racje, a innych za debili/gorszych, często przezywając coś typu gimbus, gimbaza czy podstawówka. Cóż, przykra prawda.

użytkownik usunięty
Danielultras1

Czyli gdyby nie cenzura to od razu użyłbyś "kwiecistego" języka? Języka chuliganów? No, ładnie, ładnie...

Chcesz kontrargumentów? Proszę:
To właśnie wielcy "miłośnicy" piłki nożnej są chuliganami. Poza ulubionym hobby jakim jest bicie innych, to pałają się malowaniem po budynkach i niszczeniem mienia publicznego. W mojej okolicy niedawno wymalowali swoimi bazgrołami (widać, że za pomocą szablonu) odnowiony przystanek, a drugi przystanek kilkaset metrów dalej rozwalili. Wielcy Ci ludzie "honoru".

Widziałeś kiedyś zachowanie kibiców rugby? Mimo, że sport bardziej brutalny, to zamieszki po rugby są niezmierną rzadkością! Na mecz rugby bez problemu można iść z dzieckiem. Na mecz piłki nożnej już nie można, bo wszędzie dzicz na trybunach, wulgaryzmy, przepychanki, groźby itp.



Takie filmy niestety nie przyczyniają się do poprawy sytuacji wśród młodych, bo zamiast książkę wziąć do łapy, to po obejrzeniu takiego filmu zachciewa im się bijatyk, a nawet widziałem jak już młodzi sobie przypisywali słowo "honor" do tego.

ps. Nie jestem pewien czy sam nie jesteś z tego środowiska kibolskiego, ale twój nick brzmi podejrzanie.

No jeśli ktoś bazgrze na Twojej wsi, to z daleka pachnie amatorszczyzną. W miastach, gdzie są renomowane kluby, są porządne grafiiti, które są legalne na papierku. Nie możesz iść na mecz piłki nożnej? Nie rozumiem. Nie stać Cię na bilet, czy obawiasz się walki z systemem? Na stadionach jest wolność słowa, mistrzu. Kibice nie są winni, a że naoglądałeś się filmów na YouTube i boisz się dupy ruszyć i poznać rzeczywistość to masz problem. Przykładem ostatnich incydentów było to, że ochroniarze przeszukiwali w bramach przed wejściem na stadion niepełnoletnie dzieci, co wzburzyło zaniepokojenie wśród rodziców i Ci rodzicie, porządni obywatele zwracali się z prośbą do stowarzyszenia tych "kiboli" o zrobienie porządku. Kibole zrobili porządek, bo wpi3rdolili im, co poskutkowało. Listy, papierki nie pomogły. A o honorze nie wspominaj, bo co ma piernik do wiatraka. Incydenty znikają w mgnieniu oka z Polskich stadionów. Kiboli interesują ustawki. Owszem, zdarzają się awantury, lecz już sporadycznie i to tylko z prowokacji nieudolnej, tępej policji i agencji ochrony. Takie filmy niech wzbudzają co chcą, ale nie martw się, na ustawkę młodego człowieka nikt nie weźmie, bo to pojedynek prawdziwych wojowników. Najpierw radzę przeanalizować dogłębnie środowisko, niż oceniać ich z pryzmatu medialnego ścierwa oraz filmików. Pochodź na mecze, pojeździj na wyjazdy. Następnie tutaj przyjdź i zwróć honor.

http://www.youtube.com/watch?v=0aUl3d5Heg4

Masz tutaj jeden pojedynek. My, kibole, na końcówce lat 90 sami stworzyliśmy takie pojedynki, by nie psuć klimatu sportowego, ducha stadionu. Niestety i to jest nielegalne, na stołkach rządzi bydło, na które głosowałeś.

użytkownik usunięty
Danielultras1

Nie interesuje mnie piłka nożna, 'fani' tegoż sportu, skutecznie mnie zniechęcili do niego. Ale mam znajomych, którzy chętnie by poszli z dziećmi zobaczyć mecz, nie chodzą bo dziecku by uszy odpadły od skandowanych przez 'kibiców' hasełek.
Sam podział na sektory rodzinne, klubowe itp. świadczy jaka to dzicz tam chodzi - niczym małpy w zoo, trzeba odgradzać kratami normalnych obywateli od troglodytów.


Chcesz się poprać? Zapraszam do sportowego klubu bokserskiego, gdzie się bezpiecznie ponapieprzacie.
A ustawki? Obecnie jak jakiś głupek dostanie cegła w łeb na ustawce, czy kastetem bo mordzie, to potem leczą takiego typka z publicznych pieniędzy.

Kiedyś jechałem samochodem z Łodzi, patrzę, co to się dzieje, pełno policji, radiowozów, tzw. "suk", patrzę dokładniej, a to jakaś ekpia jechała na mecz autobusami, i oczywiście policjanci musieli nadzorować to bydło, by coś nie zrobili.

Jak dla mnie to możecie prać się codziennie, z nożami i siekierami, byle nie leczyli was z publicznych pieniędzy. Im więcej kiboli zejdzie ze świata tym lepiej dla społeczeństwa. Sęk w tym, że kibole/chuligani/pseudokibice to nie są tacy ludzie, którzy mają zasady, raz przejdziesz koło takiego i nic nie zrobią, a drugim razem pobiją do nieprzytomności.


Swoją drogą skąd wiesz na kogo głosowałem?

Bydłem to siebie nazywaj, społeczniaku. Eksorta jest dla każdych grup zorganizowanych społecznie, nie tylko kibiców. Siekiera, kastety na ustawkach? Nie będę tego komentował (uśmiech). Tak, kibole biją do przytomności bez powodu. Znajdziesz mi sytuację? O zasadach się nie wypowiadaj, bo nie kumasz tej gry i nie skumasz, bo śmiecie mają zbyt stanowcze, zamydlone i konfabulujące zdanie, na które nie przyjmują prawdy. Jedź na mecz, a nie pi3rdolisz bez sensu, skoro nie byłeś, a masz najwięcej do powiedzenia. Zwykłe bydło jesteś, chyba logiczne?

ocenił(a) film na 10
Danielultras1

COG zapewne najchętniej wykastrowałby wszystkich którzy nie są potulni jak owieczki, bo przecież strach na ulicę wyjść. Przejdziesz się do parku z psem na spacer a tu nagle "słowo na k" ktoś wypowie. Albo ktoś w szaliku przejdzie, no k*rcze zawału można dostać.

użytkownik usunięty
Danielultras1

"Eksorta jest dla każdych grup zorganizowanych społecznie, nie tylko kibiców"

Nigdy nie widziałem obstawy kilkunastu samochodów policyjnych przy pieszej pielgrzymce. W czasie festynów itp, również nie ma tylu policjantów. Jak jacyś są to w strojach do tłumienia rozrób.

"Tak, kibole biją do przytomności bez powodu. Znajdziesz mi sytuację?"

Widziałem po których niektórzy uczestniczy leżeli nieprzytomni.

"śmiecie mają zbyt stanowcze, zamydlone i konfabulujące zdanie, na które nie przyjmują prawdy"

Ohh.. ukryte prawdy, kurcze, niczym Masoni!

ocenił(a) film na 8
Danielultras1

No ja mieszkam pod Rzeszowem i akurat nie widzę wielu ładnych graffiti co najwyżej pojedyncze egzemplarze jeśli chodzi o Rzeszów więcej konkretnych jest akurat na przedmieściach gdzie są FC i jest miło na to popatrzeć :) Jeśli chodzi o to, że na papierze jest zezwolenie to wątpię bo zawsze są w miejscach których nie widać idąc ulicą :) Ode mnie tyle :)

P.S. COG też troszkę przesadzasz bo znam wielu takich i są to wręcz moi dobrzy znajomi i jakoś nie zauważyłem żeby sadzili się do pierwszej lepszej osoby na ulicy a mogli by spokojnie także to masz pojedyncze zacofane egzeplarze owszem chodzić w grupie chodzą, ale jak jadą gdzieś (mówię o moich znajomych) to nie jeżdżą po swoich terenach tylko jadą gdzieś dalej i wtedy szukają tego typu rozrywki :) Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Levon_V

Spoko spoko.
Tyle, ze właśnie niedawno jakiś kibicek Resovii wysprayował w mojej miejscowości świeżo wyremontowany przystanek. Ładnych to macie kibiców.
Może w Rzeszowie to nie srają do własnego gniazda, ale w innych miejscowościach syf na murach wszędzie.

pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

Dlatego mówię że są i tacy i tacy bo znam gówniarzy którzy chodzą i markerami malują albo sprayu nie potrafią używać a znam i takich co robią graffiti obecnie na kilka metrów :)

użytkownik usunięty

Obu Was poniosło, nie ma co się kłócić. Moim zdaniem trochę za bardzo przesadziłeś, ale masz rację. Ale z drugiej strony taki chuligan jak zechce być chuliganem to jeden film mniej czy więcej tego nie zmieni.
Nie warto się kłócić bo to na forum śmiesznie wygląda i wcale nie mam nic do żadnego z Was.

użytkownik usunięty

Obawiam, że możesz się mylić. Nawet jeżeli taki film zrodzi 1 nowego chuligana na kilkadziesiąt tysięcy widzów, to o jednego chuligana za dużo.

Swój rozum każdy ma i wie, co czyni. ;-) Ja ze swoją drużyną, będąc na wyjeździe i ostatnia nasza awantura była w 2009. Poleciało 3 lata. No, źli jesteśmy na porządku dziennym.

użytkownik usunięty
Danielultras1

O jedną "awanturę" (kto wie co pod tym się kryje) za dużo.

Osoby postronne nie cierpią. O opiekę medyczną się nie martw, bo są to drobne urazy, na które opłacamy z własnej kieszeni, żeby nie mieć kwestii prawnych. Coś jeszcze wytłumaczyć, czy chłopczyk dalej napisze, co mu ślinka na język przyniesie? Napisz od ranu, że kochasz Tuska i po sprawie.

użytkownik usunięty
Danielultras1

Widziałem kiedyś taką ustawkę na YT, "drobne urazy" wygląły tak, że ludzie nieprzytomni, leżącego kopią, dwóch na jednego itd.

Z tym Tuskiem, to po raz kolejny dałeś świadectwo swojej ignorancji i niedojrzałości.

Chodzi Ci o ustawkę Arki z Legią co jest na YouTube z tvn-u? To było 13 prawie lat temu. I tych pojedynkach dopiero powstawały zasady jak basta. Dowiedz się coś więcej, nim zaczniesz odpowiadać na mój post.

Danielultras1

Dwóch na jednego? Szczyt inteligencji.

użytkownik usunięty
Danielultras1

Nie tylko ta ustawka, kiedyś na jednej stronce było wiele ustawek.

Daj mi przykład, gdzie ktoś kopie nieprzytomnego człowieka. Owszem, ktoś przytomność stracić może, czy tak się na ringu nie dzieje? Takiego zawodnika, co jest niezdolny do dalszej rywalizacji, ściąga się z pola walki. Skończ waść, wstydu oszczędź. Tępy społeczniak.

użytkownik usunięty
Danielultras1

No własnie widziałem jak ściągali takiego jednego z "pola walki" - leżał do końca twarzą w błocie. Swoją drogą wg ustawkowiczów (jeżeli tak to mozna nazwać) to musi być bardzo "honorowe" kopać leżącego...

ocenił(a) film na 10
Danielultras1

Yyy ja nie będę się wtrącać za bardzo do dyskusji chociaż swoje zdanie w tym temacie mam. Ale dlaczego obrażasz COG'a od społeczniaków ? Czyżby ANTYspołeczność była dzisiaj taka modna ?

Schwarzii

Społeczniak typowo ignoruje, bez głębszego poznania sedna sprawy jednocześnie besztając, mając przy tym naprawdę niewielkie przykłady, jak owej dyskusji.

ocenił(a) film na 10
Danielultras1

Chyba,że tak. Źle Cię najwidoczniej zrozumiałam :)

Schwarzii

W porządeczku.

Wybaczcie, że przerwę Wam polemikę, ale COG jest bardzo śmieszny. Najpierw kiboli nazywa bydłem, następnie wyjeżdża z tym, co się dzieje na ustawkach. Skoro są bydłem, to czego próbujesz dowieźć? Przegrałeś, więc nie pisz na siłę. Dla mnie kibice robią więcej dobrego, złego. Wiele akcji charytatywnych. W te święta ponad ok. 50 ekip kibiców z różnych klubów robiło prezenty dla dzieci z domu dziecka. Zbierali pieniądze, słodycze i wiele innych. W całej Polsce na te święta akcje robiło ok. 100 fan clubów. Co miesiąc jakaś grupa kibiców pomaga ludziom. Wliczamy w to pomoc na psów ze schroniska, kibiców niepełnosprawnych, pomoc dla biednych rodzin - dużo wymieniać. Też pomagają kontrowersyjnie. Pamiętasz halę w Warszawie, gdzie bydło administracyjne wywalało ludzi na bruk? Bojówka Legii TB'95 pomogła tym ludziom, wkraczając z pomocą do walki. Narażali tyłek, bo za atak na psa można iść siedzieć, na szczęście każdy wrócił szczęśliwie do domu. Danielultras1 - nie odpisuj mu już, bo takim nie przetłumaczysz. Pozdrawiam Ciebie.

użytkownik usunięty
WIn3R

Przykre, że aby komuś pomagać to musicie mieć do tego klub. Czy to nie jest tak, że próbujecie wybielić swój wizerunek?

Przykre, że jesteś taki tępy. Ci kibice, którzy pomagają są związani ze swoimi klubami od najmłodszych lat. Jednak, stowarzyszenia są od kilku lat na Polskich stadionach. Rozwijają się prężnie. Boli to, że kibice potrafią pomagać? Oj boli. Nie masz kontrargumentów, więc ja bym na "twoim" miejscu odpuściłbym. A o wizerunek się nie martw, bo powinni się wstydzić za siebie ci, co nas za takich uważają. Źli, dobrzy - nas to nie martwi - robimy swoje dalej.

użytkownik usunięty
WIn3R

No, to mnie też martwi, indoktrynacja od kołyski...

Nie używaj pojęć, których nie w pełni rozumiesz.

użytkownik usunięty
Danielultras1

Co tutaj niby miałbym nie rozumieć?
Indoktrynacja - wpajanie jednostkom lub całemu społeczeństwu przekonań politycznych , społecznych i religijnych oraz wzorców zachowań .

Piszesz, że kibice są związani ze swoimi klubami od najmłodszych lat, czyli.... są indoktrynowani od najmłodszych lat.

Przypomina mi to filmik z neta, jak jeden "tatuś" przyucza swojego synka youtube . com / watch?v=1RIPASti_l0

Co ja jedno wspólnego z drugim? Człowieku, lecz się psychiatrycznie. Kibicować klubowi to jest coś złego? Miliardy kibiców jest i każdy miał przez kogoś jakąś na to zajawkę, przeszkadza "ci" to? Co za dureń. Nie potrafisz odpisać na powyższe zdania, więc nie dywaguj, bo okropnie ci to wychodzi.

użytkownik usunięty
Danielultras1

Na świecie są setki milionów bardzo wiernych kibiców, ale to właśnie ciecie od piłki nożnej, mają prym w mordobiciach/pobiciach/przestępstwach itp.

O jakim ty wizerunku piszesz? Medialne ścierwo szuka tylko sensacji, o żadnych akcjach kibiców nie ma wzmianki na żadnych portalu dziennikarskim.

Danielultras1

Zainteresowani tylko wiedzą, co się dzieje. Tyle w temacie, coś jeszcze?

Danielultras1

Wybacz ktoś za offtop, ale musiałem: http://www.youtube.com/watch?v=WmIv1-CCTKI

użytkownik usunięty
Danielultras1

Wybacz ale CO MNIE INTERESUJĄ podróże Donalda Tuska? Co to ma wspólnego z tematem dyskusji?
Rozdwojenie jaźni czy co?

użytkownik usunięty

Że krytykował kiboli? Nie interesuje mnie jego opinia, liczy się moje zdanie w tej kwestii, Donald T nie jest dla mnie wyrocznia.

użytkownik usunięty

Swoją drogą, to kibole swoim zachowaniem pokazali na jakim poziomie są.
W sumie to nawet śmieszne gdy krzyczą "donal ..... twój rząd [...]", to tak jakby grupa gwałcicieli skandowała "my gwałciciele wcale nie gwałcimy", twierdzą jedno, a zachowanie prezentują drugie.
Kibole to osobnicy którzy nie rozumieją, ze bycie kibolem to nie powód do dumy, lecz obciach. Kibicem można być, są miliony porządnych kibiców...

użytkownik usunięty

Jeśli taki film może zmienić człowieka w chuligana to powiedz mi, co zrobi bardzo brutalna gra? Mamy zakazywać gier bo "są brutalne i wyrastają z nich młodzi przestępcy"? Bo to w sumie tak brzmi. Film czy gra to to samo. Szczególnie jak ta gra jest typu strzelanka czy coś bo tam postaciami są ludzie nawiązujący często do rzeczywistości, jak w CSie są to Terroryści i Antyterroryści.

Też bez przesady, jeden film z nikogo nie zrobi chuligana :P To trzeba mieć już wpojone w głowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones