PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 753
oceny
7,5 10 1 358753
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

PISZE 4 POSTY PO ŻĄD I NIKT NIC NIEODPISUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CZY NIE UMIECIE PODAć CHODZIASZ 1 Z 4 TYTÓŁÓW ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
CZY TO TAKIE TRUDNIE ?? NIEWIERZE ŻE NIKT NIEZNA ANI JEDNEGO TYTÓŁU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! A MOŻE WAM SIE PISAĆ NIECHCE ??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO ZA PROBLEM SPRAWDZIĆ I NAPISAĆ TYTÓŁ PIOSENKI ????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRZYNAJMNIEJ SPRAWDZIE I NAPISZCIE TYTÓŁ JEDNEJ NA KTÓREJ MI NAJBARDZEJ ZALERZY JEST TO 1 GODZ 2 MIN PROSZE SPRAWDZCIE I NAPISZCIE Z GóRY DZIęKI ZA TYTół

kotann

hahahahahaahah jak widac kazdy ma cie w d***

kotann

Dziecko, najpierw to ty sobie sprawdz jak sie pisze poszczegolne slowa w jezyku polskim, a dopiero pozniej zajmij sie tytulami piosenek.

ocenił(a) film na 10
kotann

Ty młocie...Sam se sprawdz te zasrane tytuły i nie skacz tak przed starszymi bo o kopa na ryj od fanów filmu "hooligans" nie trzeba się bardzo starać. Bądz grzeczny albo najpierw namierze Twoje IP a potem adres i wypisze Ci te tytuły metalowym czerwonym mazaczkiem...za czole...Przestroga dla ludzi: Kochani,to jest FilmWeb strona maniaków filmowych a nie Rykowisko...Dzieciakom dziękujemy.

ocenił(a) film na 10
kotann

masz problem...jak tak bardzo Ci zalezy to sobie posprawdzaj w innych postach, napewno jest;] ale to chyba za trudne dla ciebie...weź idź lepiej do szkoły uczyć sie pisac;] a później ządaj czegoś od innych...

kotann

Wybacz ale odniosłam wrażenie że jesteś trochę nienormalna. "CZY NIE UMIECIE PODAć CHODZIASZ 1 Z 4 TYTÓŁÓW ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 CZY TO TAKIE TRUDNIE ?? "CO ZA PROBLEM SPRAWDZIĆ I NAPISAĆ TYTÓŁ PIOSENKI ????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ".....Bez komentarza. Nie wiem co Ty sobie wyobrażasz. A tytuły sama sobie sprawdź, a nie żądasz od innych "co za problem sprawdzić"...jak nie problem, to sama poszukaj.

Skylaria

http://www.imdb.com/title/tt0385002/soundtrack [www.imdb.com/title/tt03...]
4-5 sekund wpisanie Hooligans Soundtrack w Google .
Ile tobie zajęło napisanie nowego tematu i 4 postów ?
Poszczególnych tytułów nie będę za ciebie sprawdzał .

P.S.
Strona FilmWeb chodzi tak , że to już jest poprostu śmieszne ... nie można wyciągnąć serwera z piwnicy ? Już wilgocią zachodzi i 5 raz staram sie odpisać . N/C

ocenił(a) film na 10
crash06

więc tak... chciałbym przeprosić wszystkich, ''troszkę'' mnie poniosło. Dziękuje ,,crash06@...'' za normalną odpowiedz, szukałem chyba wszędzie tej piosenki ale nieskutecznie .... mam jeszcze pytanie na tej stronce która to jest piosenka ??

kotann

Nie martw się. Jesteś zupełnie normalna.

ocenił(a) film na 10
crash06

,,Poszczególnych tytułów nie będę za ciebie sprawdzał'' ok dzię ki za stronkę

ocenił(a) film na 10
crash06

,,Poszczególnych tytułów nie będę za ciebie sprawdzał'' ok, dzięki za stronkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones