PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483659}

Horda

La horde
5,3 2 648
ocen
5,3 10 1 2648
Horda
powrót do forum filmu Horda

Nie wiem co Wam się w nim podoba. Wg mnie jest po prostu słaby. I juz nawet nie chodzi mi o
grę aktorów. To przecież scenarzysta stworzył niespecjalnie rozgarniętych bandziorów, oraz
jeszcze głupszych gliniarzy. Plus psychopatę weterana z Dien Bien Phu. Katastrofa.
A zombie - jak to zombie - jedni lubią klasycznych 'szwędaczy' (czyli ja), drudzy 'sprinterów'.
Jednak to czego mi w tej produkcji najbardziej brakowało to klimat. Nie ma go za grosz. Cały film
sprawia wrażenie zrobionego na siłę. Zombie to zdecydowanie nie jest domena Francuzów. No
chyba, że miały utożsamiać mieszkańców muzułmańskiego getta z blokowisk ;). Wtedy to co
innego.

ocenił(a) film na 9
LimaOscar

co jak co ale dla mnie klimat jest genialny. jest po prostu tak przytłaczający, tak mroczny i ponury że śmiem twierdzić iż bije na głowę wiele horrorów z USA. no i co uważam za plus jest bardziej brutalny niż wiele produkcji zza oceanu.

ja byłem tym filmem pozytywnie zaskoczony, bo oglądało mi się go bardzo przyjemnie.

ocenił(a) film na 7
LimaOscar

z jednym się zgodzę z LimąOscarem to że szwędacze są lepsi od usainów Zomboltów. Ale film całkiem nieźlie sie prezentuje, mimo swoich wad.

ocenił(a) film na 5
LimaOscar

Takie filmy podobają się facetom z krwi i kości, nie miękkim fallusom z bródką...:O

LimaOscar

Kolejny pseudo koneser światowego kina, w zasadzie już mój przedmówca napisał o nim wszystko...:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones