PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662804}

Horda

Orda
5,8 956
ocen
5,8 10 1 956
Horda
powrót do forum filmu Horda

Świetne kino.

ocenił(a) film na 7

W końcu coś odbiegającego od amerykańskiego nadęcia. Wspaniały obraz kompletnie nieznanej
kultury. Pięknie, malowniczo opowiedziana historia doskonale oddająca klimat dzikości, drapieżności i
konfrontacji mentalności. Gdyby ten film sygnowało HBO, krytyka piałaby z zachwytu. Niestety zrobili
go Rosjanie, a rosyjskie to "be". Zdecydowanie polecam miłośnikom malowniczego, epickiego kina.
Zwolennicy "zabili go i uciekł" powinni raczej trzymać się z daleka.

ocenił(a) film na 7
cezarro

Chciałem coś napisać na temat tego też potwierdzam świetnego filmu, ale brzmiało by to podobnie, także podpisuje się pod twoim.

ocenił(a) film na 8
cezarro

Niestety, film jest niedoceniony i być może przyczyną jest nasza rusofobia. Zastanawia mnie jednak, dlaczego tak dobrze piszesz o tym filmie, a dałeś tylko 7...
Jeśli chodzi o moją ocenę, to za scenografię należy się 10. Scenariusz może niezbyt pasjonujący, ale też gdzieś na 7 - do końca nie wiem, czy film był o upadku imperium Mongołów, czy o kryzysie wiary Aleksieja. Wahałem się nad dziewiątką, ale jednak opowiedziana historia "rewelacyjna" nie jest. Zatem mocna 8! I, oczywiście, polecam miłośnikom dobrego kina!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones