PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118659}

Horror Amityville

The Amityville Horror
6,6 6 567
ocen
6,6 10 1 6567
5,4 5
ocen krytyków
Horror Amityville
powrót do forum filmu Horror Amityville

Kolejny film o nawiedzonym domu, pomysł fajny ale realizacja taka sobie. Film nie trzyma w napięciu, mało krwi, zero zabójstw w głównym wątku rodziny...Film słaby obejrzeć i zapomnieć

ocenił(a) film na 8
atol23

Kolejny ? Może kolejny jaki oglądałeś, ale to film z 79. może nawiedzony dom to nie była nowość, ale jeden z pierwszych ym... prekursorów. Doczekał się miliona sequeli więc popyt był.

Vanillia

Dwa filmy skrytykowałem bo uważam je za kiepsko zrealizowane a pomysł był nawet fajny. Bardzo podobał mi się film "Sklepik z marzeniami" "Cmentarz dla zwierzaków" te dwa filmy prze zemnie wymienione naprawdę godne są obejrzenia i zrealizowane są nie chce skłamać albo pod koniec lat 70 albo w latach 80.pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
atol23

Zrealizowane długo po pierwszej części Amityville. Nawet powieści Kinga na podstawie, których powstały "Sprzedawca śmierci" (Sklepik z marzeniami) i "Smętarz dla zwierzaków" napisane zostały później. Tak więc nie wiem o co Tobie chodzi w odpowiedzi do Vanillia.

atol23

nie wiem czy wiesz , ale jest to film na autentycznych wydarzeniach ;)

Borciu

Nie nie jest, historia o domu w Amityville w 85% jest wymyslona

atol23

Kolejny??? Wtedy w '76 nie było za dużo filmów o nawiedzonych domach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones