PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107409}

Horror Hotline... Big Head Monster

Hung biu hyn sin ji daai tau gwaai ang
4,9 74
oceny
4,9 10 1 74
Horror Hotline... Big Head Monster
powrót do forum filmu Horror Hotline... Big Head Monster
brof

chciałbym ten film zobaczyć podobno przeraża ale nie ma polskich napisów

ocenił(a) film na 5
brof

Ja również poszukuję napisów, mogą być angielskie, rosyjskie, włoskie - wtedy mógłbym conieco zrozumieć, a może i bym przetłumaczył jeżeli film jest godny uwagi. Zacząłem ściągać 2tyg. temu i zapomniałem o nim, chodzi o to, że wersja torentowa jest niepełna, tzn wszyscy udostępniający mają po 90,7% - brakuje 130MB. Dziś przypomniałem sobie o tym filmie i znalazłem online na jakiejś azjatyckiej stronie, aby obejrzeć film trzeba pobrać jakiś baiduplayer - wyglądał mi na jakiś podejrzany program typu "obsram cię reklamami i jeszcze zapłać za nie smsem" ale o dziwo player działa i film wystartował po 9 sekundach. Są nawet napisy, niestety "krzaki", w dodatku hardsuby, co mnie osobiście przeszkadzałoby w oglądaniu z "właściwymi" napisami. Niby można ustawić tło, które zamaskuje krzaczki ale zasłania przy okazji część obrazu i jest męczące. Ok, kończę narzekać i cieszę się że w ogóle mam możliwość zapoznania się z tym filmem, w dodatku za free, zaraz zaczynam oglądać więc jeśli film okaże się rzeczywiście taki dobry jak o nim słyszałem, to rozważę zakup oryginału (widziałem w sieci za 6$, pewnie wysyłka więcej kosztuje niż film ;) ale mieć np. Harakiri, Nosferatu, Angst, El Topo, Pink Flamingos, Freaks, Odyseję kosmiczną czy choćby 10 Rillington Place w zremasterowanych, oryginalnych wersjach to byłoby coś... A ty Brof jaką masz wersję tego filmu? Kupiłeś wysyłkowo, czy udało ci się znaleźć lepszą wersję w sieci, no i czy obejrzałeś w końcu ten film czy będziesz czekał na napisy? Ja obejrzę na razie to co mam ale posiadam kilkanaście świetnych filmów, których nie tknąłem ze względu na brak napisów, głównie japońskie produkcje (np mam całą kolekcję 26 filmów o Zatoichim i tylko do kilku są napisy PL, do reszty ENG, a do 2 części nie mam żadnych ale to akurat obejrzałem, bo to na tyle prosty film, że da się zrozumieć, tym bardziej że w każdej części chodzi praktycznie o to samo, gorzej niestety z filmami, w których dialogi odgrywają kluczową rolę. Sorki, że się tak rozpisałem ale czasem tak mam po nieprzespanej nocce, jeśli masz jakieś napisy, w bardziej przystępnym języku to daj znać - może coś z nich wymącę, tą samą prośbę kieruję do osób, które może tu kiedyś zajrzą, a tymczasem pozdrawiam i lecę oglądać, ciekawe czy warto...

ocenił(a) film na 5
Pyrogenus

Dopiero teraz obejrzałem i niestety jestem zawiedziony, ciągle czekałem na coś konkretnego, a tak naprawdę podobały mi się może ze 2 sceny oraz trzecia, która leci po napisach końcowych. Głównym problemem w oglądaniu był wspomniany brak napisów, przez co nie do końca zrozumiałem ten film, zdania mówione po angielsku też są ale są to proste kwestie typu "daj mu zapalić" lub "to ty Mike?" - wszystko co ważne jest niestety mówione w języku żółtych braci ale poza tym film strasznie mi się dłużył. Na plus zasługuje muzyka, a przede wszystkim efekty dźwiękowe, które w tego typu filmach mają ogromne znaczenie ale do konkretnego klimatu czegoś brakło. Niby nie lubię horrorów, gdzie pokazuje się za dużo, tu miałem wrażenie że pokazano zbyt mało, po prostu nie mogłem się wczuć. Może kiedyś wrócę do tego filmu, jeśli byłyby napisy, chociaż wątpię - jest wiele lepszych filmów, które mam w "poczekalni", a na razie daję 5/10 i biorę się za kolejny film.

Pyrogenus

https://www.youtube.com/watch?v=zf0iHOgXZSg

Tutaj jest online ale również nie widzi mi się oglądać tak bez napisów choć możnaby ściągnąć stamtąd i potem szukać :P

SaoSin

Napisy są na Napi :) Pasujące do wersji z linka powyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones