PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 389
ocen
6,3 10 1 28389
6,4 10
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

Po obejrzeniu filmu "Horton słyszy Ktosia" byłem całkowicie usatysfakcjonowany. Film spełnił wszystkie moje oczekiwania, dlatego otrzymał ode mnie ocenę 10/10. Polecam ten film wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Sądzę, że dolna granica wieku widza to ok. 6 lat tak, aby wszystko było zrozumiałe.
Mam pytanie: Jak brzmi "złota myśl" Hortona? Szczególnie chciałbym poznać ją w angielskiej wersji językowej. Po polsku to w przybliżeniu brzmiało: "Osoba jest osobą, nieważne jak małą." Proszę o pomoc!
Film jeszcze raz wszystkim polecam!
Karlos613

Karlos613

"Ludzie to ludzie, choćby nie wiem jak mali" w wersji oryginalnej: "A person's a person, no matter how small" :-)

izolek

Ten film bardzo mi się podobał,nawet dorównuje ,,Epoce Lodowcowej"(mojemu ulubionemu filmowi animowanego-komputerewo).Mam pytanie:czy ten film już wyszedł na DVD?

ocenił(a) film na 10
Karlos613

Jawłaśnie obejżałem ten film rkhm bajke i musze powiedzieć że spodobał mi sie.Niby bajka ale bardzo daje do myslenia w wielu kwestiach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones