PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 374
oceny
6,3 10 1 28374
6,4 10
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

krótko

ocenił(a) film na 4

NIEPOROZUMIENIE.To ma być bajka dla dzieci?????Masakra.Córa od razu kazała wyłączyć,bo głupie.

azumi79

To widocznie sama jest głupia. Ale to chyba rodzinne.

ocenił(a) film na 4
Joelik

Ona ma tylko 4 lata i nie życzę sobie opowiadani,że to rodzinne.Są gusta i guściki,ale to nie znaczy żeby zaraz kogoś obrażać

ocenił(a) film na 9
azumi79

A że tak spytam, co było "głupiego" w tej bajce? Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ta bajka jest mądrzejsza i niesie za sobą o wiele głębszy morał, niż wszystkie współczesne bajki razem wzięte. A to że Pani/Pana córka kazała wyłaczyć bajkę "bo głupia" to ośmiele się powiedzieć, że świadczy to o tym do jakich bajek przyzwyczaili Państwo dziecko... Mogę się założyć, że nie oglądała takich bajek jak: "Królewna Śnieżka", "Pinokio", "Calineczka" itd.

ocenił(a) film na 4
Gojira

Każdy ma swoje gusta.I tu nieco zdziwię,ponieważ moja córa wszystkie te bajki zna i bardzo je lubi.I nie jest wychowywana na współczesnych bajkach.I to,że powiedziała,że to jest głupie,to nie świadczy o tym,że to jest rodzinne.Ja sama jestem wychowana na klasycznych bajkach i uważam,że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii.

ocenił(a) film na 9
azumi79

No cóż, gust gustem, ale stwierdzenie "NIEPOROZUMIENIE.To ma być bajka dla dzieci?????Masakra" Nie jest kwestią gustu. Dlaczego uważasz, że to nieporozumienie i dlaczego ta bajka Twoim zdaniem nie jest dla dzieci? Zadam jeszcze raz pytanie, co w tej bajce było głupiego?

ocenił(a) film na 4
Gojira

Moim zdaniem jest nudna i wcale nie taka śmieszna jak zapowiadano.Od samego początku nie wciąga.A to,że głupia to nie moje słowa tylko mojej córki,ma tylko 4 lata i tak to skwitowała.No,cóż taka jej reakcja nie zmuszam jej do oglądania czegoś co jej się nie podoba.Cieszy mnie to,że podobają się jej takie produkcje jak "Bolek I Lolek","Miś uszatek" itp a nawet polubiła Pana Kleksa i to mi wystarczy.

ocenił(a) film na 9
azumi79

No dobrze, ale co ma "jest nudna i wcale nie taka śmieszna jak zapowiadano" do Nieporozumienia i oburzenia (co można wywnioskować po wielu znakach zapytania i słowie "masakra") że to bajka dla dzieci?

ocenił(a) film na 4
Gojira

No dobrze,może za ostro zareagowałam,co jednak nie zmienia mojego zdania.A ja już coś robią zmyślą o dzieciach to tak żeby każdemu się podobało.

ocenił(a) film na 10
azumi79

co było ''głupiego''?

ocenił(a) film na 8
azumi79

wszystkim i tak przecież nie dogodzisz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones