PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 412
ocen
5,3 10 1 35412
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

Film bardzo mi się nie podobał lubię horrory, ale z jakimś sensem i może usprawiedliwieniem zbrodni np:trudne dzieciństwo, bieda, trauma,czy inne
ale tworzyć film o ludziach, którzy dla rozrywki zabijają jest okropne i chyba najbardziej nienormalny był twórca tego filmu.

angelina19071989

Czemu myślisz że tacy psychopaci nie chodzą sobie po ulicach to nie jest horror bez sensu poczytaj sobie co człowiek potrafi zrobić bliźniemu dla mnie scenariusz nie jest bez sensu pokazuje do czego są zdolni ludzie bo na świecie sa kanibale socjopaci psychopaci itd.... prędzej bez sensu są horrory o wymiarach itd

Machu_filmweb

Oczywiście, że tak

ocenił(a) film na 1
angelina19071989

Lubię horrory. Ale ten film to chore gówno. Tyle.

ocenił(a) film na 6
_Lennox_

No takie było zamierzenie.

ocenił(a) film na 6
_Lennox_

Zajebisty film.

ocenił(a) film na 3
_Lennox_

To nie jest żaden horror, a gore

ocenił(a) film na 5
angelina19071989

To ja kuż wolę klasyki:Piątek 13,Halloween czy nawet Koszmar z ulicy wiązów

ocenił(a) film na 6
angelina19071989

Zajebisty film 7/10. Jestem przepełniony uczuciami. Dowód: miałem depresję i mam nerwicę natręctw.

angelina19071989

Tutaj nie chodzi o jakiekolwiek usprawiedliwienie tych okropnych zbrodni. Rzecz w tym, że ludzie, którzy mają mnóstwo pieniędzy robią to dla ... rozrywki. To jest dramat

angelina19071989

Z tym, że tacy ludzie istnieją i to jest właśnie najstraszniejsze w tej produkcji

angelina19071989

Ale te film to jest najprawdziwsza prawda. Myślisz, że na świecie nie istnieje podobna organizacja, gdzie bogaci ludzie dla rozrywki płacą za coś takiego? Darknety itp? Nasz polski film Small World pokazał mroczny świat pedofilii w Europie. Rzeczy takie jak w Hostelu również się dzieją i niestety tak jest może nie dokładnie jak w filmie, ale handel ludźmi, pedofilia. Niestety tak jest..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones