PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 495
ocen
5,3 10 1 35495
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

Bez przesady! Co jak co, ale ten film jest chory!!! Co w takim filmie jest ciekawego i co można wynieść dobrego z takiego filmu? Wiedzę, jak zabijać człowieka? Super... rzygać się chce...

ocenił(a) film na 4
neates

To sobie rzygaj!! A tym co chcą oglądać daj spokój, czy Tobie ktoś się wpieprza w filmy i mówi co masz oglądać a czego nie?? Nie Tobie decydować o tym czy film jest chory czy nie.

PaczEgg

ojojoj... a ja się Tobie wpiepszam w filmy? Nie decyduję co masz oglądać, a czego nie, wyrażam swoje zdanie na temat chorego pomysłu na film, a Ty nie możesz mi wmawiać, co mam o takim g**nie myśleć i pisać. Opinia to opinia, ten film nie powinien być dopuszczony do polskich kin i wiem, że wiele osób jeżeli nawet nie podzieli mojego zdania, to na pewno tego filmu nie obejrzy.

ocenił(a) film na 4
neates

No właśnie się wpieprzasz, mówiąc że film powinien być zdjęty z ekranów. A gdybyś wyrażał swoje zdanie to nie brzmiało by ono w trybie rozkazującym "Zdjąć ten film z ekranów!", tylko w bardziej twierdzącym np "moim zdaniem film powinien być zdjęty z ekranów" bo to właśnie jest wyrażanie zdania.

PaczEgg

no właśnie to jest moje zdanie - "zdjąć ten film z ekranów!", a w dalszej części postu wyrażam się dlaczego - a więc do czego pijesz?

ocenił(a) film na 7
neates

Wnies petycje do ojca rydzyka, w grupie bedziecie z pewnoscia silniejsi:)

neates

kurde no, ja mam takie super-hiper-uniwersalne rozwiązanie, z którego każdy będzie zadowolony.. jak masz coś to tego filmu, to go nie oglądaj. Tak, to takie proste.

ocenił(a) film na 4
neates

Do Twojego trybu rozkazującego!! Skoro nie podobała Ci się 1 część to na drugą w ogóle nie powinieneś patrzeć. Więc zostaw "dwójkę" tym którym podobała się pierwsza część a a rozkazy typu "zdjąć ten film z ekranów!" to możesz sobie wydawać we własnym kurniku a nie w państwie 21 wieku. Co Ty jesteś jakiś lokalny guru, żeby decydować jakie filmy mogą wejść a jakie nie do kin??

ocenił(a) film na 7
PaczEgg

'ez przesady! Co jak co, ale ten film jest chory!!! Co w takim filmie jest ciekawego i co można wynieść dobrego z takiego filmu? Wiedzę, jak zabijać człowieka? Super... rzygać się chce...'

Rzygac sie chce jak sie czyta takie wypowiedzi. Nie podoba sie - nie ogladaj i nic ci do tego co ogladaja inni. Czy to zbyt skomplikowane...?

Man_Behind_The_Sun

<lol>

dobre forum, nawet swojego zdania nie można wypowiedzieć, bo wszyscy z zębami do Ciebie... normalnie super :)

ocenił(a) film na 4
neates

Gdybyś umiał poprawnie wyrażać swoje zdanie a nie zachowywałbyś się jak jakiś kmieć ze Średniowiecza to nikt by się nie czepiał.

PaczEgg

Umiem się wyrażać, a że są ludzie, którzy myślą jak w Średniowieczu, to już nie moja sprawa

ocenił(a) film na 4
neates

No pewnie, że umiesz się wyrażać, Twoja konwersacja polega na odbijaniu piłeczki :D

neates

czlowiek jak mozesz kometowac tak super film za jakies gówno ze sie tak wyraze ciekawe czy ty bys zrobil lepszy cwaniaczku

neates

Co Wy gadacie, dobry film.. Czekam na 2 może będzie lepsza od 1 :)

m4verix

Hostel 2. Aha. Tylko po co? Minimalnie zmieniona fabuła, więcej drastyczności serwowanej z częstotliwością co pół minuty jak to było pod koniec Hostelu (w wyniku czego siedziałem i apatycznie się patrzyłem na nierobiące i de facto repetetywne i niewyszukane sceny grozy). Po co robić taki film? Hostel był sam w sobie klapą - to film o idiotycznej fabule, gdzie przez połowę oglądamy coś w stylu amerykańskiego teenage movie, a potem drugie pół filmu dużo ostrych scen, zakończenie to po prostu klapa. Film który miał tyle błędów że aż głowa boli i które nieuważny widz mógł wychaczyć. A teraz co? Hostel 2 - ciąg dalszy. Co za farsa.

a tak poza tym są filmy bardziej drastyczne niż Hostel, które dodatkowo mają znacznie więcej sensu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
rzymol

Hostel jako pierwszy horror od wielu lat posunął się o krok dalej. Co prawda pojawiały się w ostatnich latach całkiem dobre horrory (dość krwawe) takie jak: Piły, Zejście, Świt żywych trupów, TCM, Droga bez powrotu. Jednak dopiero Hostel odważył się na ukazanie mocniejszych scen gore przez co film stał się bardziej szokujący, kontrowersyjny i nieprzeznaczony dla tak szerokiej publiki. Dlaczego ludzie zapominacie o takim podgatunku horroru jak gore oraz o tym iż ma on fanów??!! Oczywiście dla większości jest to chore, uważacie nas za świrusów i nienormalnych to jednak nam też się od od kina należy. Skoro do cholery nie podobała Wam się pierwsza część to tym bardziej powinniście dać sobie spokój z drugą i zostawić ją fanom tego typu kina (to samo tyczy się równiez oceny bo dla Was to będzie obrzydliwe, obleśne, niesmaczne i pozbawione fabuły). Więc zróbcie coś dla siebie i dla nas, zostawcie kontynuacje w spokoju.

ocenił(a) film na 7
PaczEgg

'Hostel jako pierwszy horror od wielu lat posunął się o krok dalej.'

Nalezaloby sprecyzowac ze chodzi o filmy przeznaczone na szeroki ekran, bo ciagle powstaja przeciez niskobudzetowe 'mocne' filmy, ktore robia pasjonaci z milosci do gatunku, a nie kasy. Zwykle pojawiaja sie tylko na video, bo cenzura nie wpuscilaby ich i tak do kin, takze wiedza o nich tylko milosnicy gatunku.

Co do 'Hostelu 2' jestem pewien, ze polowa obecnych tu krytykantow pojdzie z chorej ciekawosci (a moze cos im sie w tym podoba, lecz nie chca sie do tego przyznac - nawet sami przed soba??) obejrzec 2 czesc, a potem znow beda pojawiac sie dziwne posty na forum, niska ocena filmu, itd. Zeby taki film sie podobal, trzeba po prostu 'siedziec' w tych klimatach.

Man_Behind_The_Sun

a ja obejrze go w kinie to od razu zmienia klimat takiego filmu. jak ogladac horror to tylko w kinie. w ciemnym miejscu i w gronie najlepiej tylko kilku osob na duzej sali z popcornem w reku i gibonem oczywiscie ewentualnie fifą - uwielbiam to bardzo :)
a co do filmu to 1 byla wypas ja nie wiem o co chodzi osoba ktorym sie nie podobal bo to film nie dla wszystki proste jednemu sie podoba a drugi nie obejrzy go do konca. jedynke ogladalem w domu a od polowy to juz na siedzaco, tak mnie przyciagnela.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones