PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 495
ocen
5,3 10 1 35495
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

Ludzie kto ocenia film ktorego jeszcze napewno nie widzial???? Zlitujcie sie bo to jezt zalosne

użytkownik usunięty
mada_6

Po pierwsze śa maniacy (jak jas po trochu) którzy to robią dlamzasady, bo "to w końcu hostel, więc misi być genialny" a po drugie, nie wiem jak to zrobikli, bo jak spróbujesz zagłosować to ci napisze twoją złotą myśl ;-)

Głosy oddane na film jeszcze przed premierą to efekt uboczny wprowadzenia do bazy filmwebu nowych filmów. Nie potrafie dokładnie wytłumaczyć dlaczego tak sie dzieje, ale zawsze filmy, które dopiero wejdą na ekrany mają juz "naliczone" głosy. Kiedyś jak jeszcze o tym nie wiedziałem też sie wkurzałem, że jakieś debile oceniają film jeszcze go nie widząc co dla mnie jest kompletnym kretynizmem. Jednak teraz wiem, że to nie jacyś debile, ale błąd filmwebu, którego chyba nie da sie naprawić i już zawsze będa głosy na film jeszcze przed premierą a na forach bedą posty takie jak ten. Zresztą spróbuj oddać głos na np. hostel 2 a zobaczysz co sie wyświetli;p

KoBe_3

Kobe:Nie jest tak jak napisałeś. To właśnie ludzie głosują na film. Lecz ich głosy zaliczają się tylko, gdy nie ma podanej daty premiery.

aazg

No nie wiem. Ja już kiedyś czytałem wypowiedź na ten temat na blogu jakiegoś informatyka, który to tłumaczył w ten właśnie sposób. Dlatego też myslałem, że tak jest naprawde. No ale teraz Ty mówisz coś innego i nie wiem które to prawda;] To co napisałeś to pewne jest?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones