PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=292598}

Hostel 2

Hostel: Part II
5,3 35 463
oceny
5,3 10 1 35463
5,4 5
ocen krytyków
Hostel 2
powrót do forum filmu Hostel 2

witam. wpisujcie pomysł na 3 część. ja oglądając ostatnio 2 część stwierdziłem że co można nowego nakręcić? właściwie to NIC, wszystko było. znowu biednych studentów z Ameryki, znowu ta Słowacja, znowu sadyzm w czystej postaci. generalnie nic nowego ale jakby tak odwrócić to o 180 stopni. tym razem niedoszłe ofiary mogłyby się stać oprawcami, zawsze w końcu można by było wpleść jakiś wątek kogoś komu się udało, kto by mógł po latach wrócić na Słowację i wyłapać wszystkich tych sadystów i na nich poeksperymentować. wiem, wiem namiastka tego była w końcówce 2 części ale tym razem począwszy od kolesia w recepcji a kończąc na szychach na samej górze. i nie chodzi mi o pokazywanie znowu jakiegoś sadyzmu, raczej wskazanie jak Ci twardziele w obliczu nieuchronnej śmierci, sami płaczą, błagają i skomlą o życie. tak od samego początku do samego końca, jak ich wyłapują po kolei, niczego nie spodziewających się, żyjących "normalnym" życiem. fajna by była scenka kiedy to jadą sobie np gdzieś na wakacje z rodziną i tam podpuszczeni do czegoś dają się złapać w zasadzkę po czym lądują w tym samym miejscu gdzie sami torturowali ludzi. taka ZEMSTA w pełnej klasie, cały film od samego początku do samego końca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones