PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395787}

Hostel 3

Hostel: Part III
4,9 15 798
ocen
4,9 10 1 15798
Hostel 3
powrót do forum filmu Hostel 3

Polecam!

ocenił(a) film na 8

Oceniłem na 8! Nie wiem dlaczego taka niska ocena jest na filmweb. Jak ktoś nie lubi krwi
to po co ogląda??? Dla mnie bardzo dobry. Trzyma w napięciu. Polecam wszystkim fanom
gatunku!

ocenił(a) film na 4
Kicerator

fanom gatunku ? w sensie ze "horroru ' ? no chyba nie !
bo ja jestem fanką gatunku , a ten film jest chory ! to nie jest żaden horror, horror to "koszmar z ulicy wiazow", horror to "paranormal activity", mój ulubiony zresztą . a to nie jest żaden horror, tylko zwykly chory film, ktory nakrecili chorzy ludzie, ktory wyrezyserowali chorzy rezyserzy i w ktorym zagrali chorzy aktorzy . wystarczy?

ocenił(a) film na 8
diabelek99

Chory to jest film Ludzka Stonoga :) A ten jest bardzo dobry!

ocenił(a) film na 4
Kicerator

bardzo dobry? hahahaha pozdro..

ocenił(a) film na 7
diabelek99

Po co sie rzucasz kobieto? Każdy ma swój gust... Nie oceniaj, a nie będziesz oceniana.
Z racji, że jednak postanowiłaś pojechać po czyimś guście to przyszła pora zgnoić twój.
Twoje 10/10 dla "The Last Song", a oto jaki naprawdę jest ten film:

http://www.rottentomatoes.com/m/10011984-last_song/
http://www.metacritic.com/movie/the-last-song

I dla porówaninia ocenki Hostela:
http://www.rottentomatoes.com/m/hostel_part_iii_2011/

Hie hie hie

Na przyszłość radzę nie wyśmiewać czyichś ocen samemu mając takie faile w swoich. ;)

"fanom gatunku ? w sensie ze "horroru ' ? no chyba nie ! " - Niesamowicie śmieszy mnie gdy ktoś kto w swoich ulubionych filmach ma działa o z Miley Cyrus czy biografię Biebera wypowiada się w imieniu fanów gatunku, o którym nie ma pojęcia.

DeGreZet

Bosh. Świat oszalał. Nie rozumiem poco oglądać tortury ludzi. Bo nie wiem, to cię cieszy, ?! To ci przynosi ulgę bo nie wiem?'?!?!!! To chore a ludzie co takie rzeczy oglądają to są jeszcze bardziej chorzy, bo jeśli LUBISZ oglądać TORTURY LUDZI, to chyba sam sobie odpowiesz czy to normalne

ocenił(a) film na 7
mati1313

lubie

ocenił(a) film na 7
mati1313

Ale jak wida ty jestes jeszcze bardziej chory bo lubisz torturować ludzi - grałeś w ojca chrzestnego.

DeGreZet

Może mi jeszcze chrzciny wypomnisz?!?!?!?!?! Jesteś idiotą

ocenił(a) film na 7
mati1313

Mówisz komuś, że jest psycholem bo ogląda film z torturami w tle, a Ty sam uczestniczysz w torturowaniu wirtualnych ludzi w grze Ojciec Chrzestny... Nie wiem o co ci chodzi kretynie bo sam zacząłeś tę dyskusję, więc ja ci nic wypominam tylko kontrargumentuje twój debilny pogląd na świat. Normalni ludzi wiedzą, że zarówno filmy, jak i gry to tylko rozrywka i fikcja, a co za tym idzie tortury ukazane w takim wydaniu nie robią na nich wrażenia. Oczywiście to wszystko zależy też od tego czy ma się mocne nerwy i tolerancję do sadyzmu w kinie/grze.

DeGreZet

Czy ty się słyszysz?! Tolerancję do sadyzmu?!?? Czyli ty tolerujesz sadyzm. Aha. Ok. Chore

ocenił(a) film na 7
mati1313

Dobra koleś słaby troll. Nikt nie może być tak głupi.

DeGreZet

Nie rozumiem

mati1313

W pełni normalne. A wampiry, zombie to już można oglądać? Bzdury. Zajebiste filmy oby więcej takich.

DeGreZet

Tak, widać. Ty masz gust małego dziecka z gówn** na głowie którego masz na avatarze

ocenił(a) film na 6
diabelek99

Zły nie jest....

diabelek99

Zajebisty film. A nie "chory". Zdrowy.

Kicerator

Wg mnie 2 była lepsza pzdr

ocenił(a) film na 8
Kicerator

chory to Serbski film, lub cannibal ferox. pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 4
Kicerator

No "Ludzka Stonoga" to sie zgadzam..

ocenił(a) film na 8
diabelek99

to jak Ci się podobał to te 2 co wyżej wymieniłem też polecam ;)

ocenił(a) film na 8
diabelek99

ej ZARA ZARA! masz 12 lat, ja w wieku 7 zobaczyłem plakat z hostela 1 na którym był kolo z wiertarką wetkniętą do gardła. szok jaki przeżyłem był niesamowity. jeśli ktoś nie ma odpowiednio mocnych nerwów nie zobaczy nic poza tą cała przemocą... sorki taka prawda

ocenił(a) film na 6
tomus1125

12 letnie dzieci w ogóle nie powinny oglądać horrorów gore. Ja po pierwszy tego typu film sięgnęłam w wieku chyba 16 lat co, jak sądzę, w jakiś sposób się na mnie odbiło, chociażby po wyborze ścieżki zawodowej w jaką poszłam, ale 12 latkowie oglądające flaki? Jezu, gdzie rodzice ja sie pytam....

ocenił(a) film na 8
diabelek99

to różne podgatunki horroru... hostel to typowy gore więc chyba widok okrucieństwa nie powinien nikogo dziwić. jednak czy aż tak chory? nie powiedziałbym

ocenił(a) film na 4
tomus1125

zacznijmy może od tego, po cholere wgl robią takie filmy ? dla kogo przyjemne jest patrzenie na piłowanie glowy czy tam wnętrzności na wierzchu, pełno krwi ? chyba samych idiotów

ocenił(a) film na 4
diabelek99

* chyba dla samych idiotów

ocenił(a) film na 4
diabelek99

Każdy ma inny gust, slashery nie są dla każdego, na pewno nie dla kogoś kto lubi Justina Biebera... "pozdro"

ocenił(a) film na 8
diabelek99

no powiedz że nie miał ciekawej akcji..? królik doświadczalny to film w którym jedynym wątkiem jest robienie krzywdy ludziom. hostel jeszcze spoko ;)

ocenił(a) film na 4
tomus1125

a w "hostelu" nie jest głównym wątkiem robienie krzywdy ludziom ? jak mi było żal tego Mike'a... biedny :c a koledzy o nim zapomnieli, mieli go totalnie w dupie

ocenił(a) film na 8
diabelek99

jeśli ktoś ma słabsze nerwy to nie widzi nic więcej... nie skupimy się jednak na detalach takich jak dokładne pokazywanie zabójstw, ważny jest fakt iż to się odbywa i to tyle w tym temacie. akcja skupia się głównie na porwaniach i ucieczce.

diabelek99

A po co robią takie filmy jak "Paranormal activity"? Dla kogo przyjemne jest patrzenie na ducha który wykańcza cała rodzinę? Chyba samych idiotów.
P.S.
Zdania zaczynamy z dużej litery.

ocenił(a) film na 4
Moderatorrr

Dobrze, będę zaczynać z dużej litery, jeśli TAK BARDZO Ci to przeszkadza :)

Dla kogo jest przyjemne patrzenie na ducha... hmm, może normalnych ludzi? Dla samych idiotów jest właśnie przyjemne patrzenie na wypruwanie flaków i krwi latającej po całym ekranie, i znęcanie się będące głównym wątkiem filmu.

Przykro mi, ale dla mnie jak i wszystkich moich znajomych ten film jest zwyczajnie chory, możecie sobie wmawiać jaki to on jest świetny i w ogóle, oh ah popatrzę sobie na mordowanie niewinnych ludzi i jestem taki chojrak, ojej. Ten film jest obrzydliwy i chory, i zdania nie zmienię.

ocenił(a) film na 4
Moderatorrr

Dodam jeszcze, że dobry horror powinien straszyć, a nie brzydzić, budować napięcie, a nie jak w "Hostelu", że wszystko jest totalnie przewidywalne, wiadomo że wszyscy bohaterowie zginą, więc po co w ogóle to oglądać? Bez sensu.

diabelek99

Ja tego filmu nie bronie. Dałem mu 3/10, pierwsza cześć była znacznie lepsza. Piszesz że horror ma straszyć są różne podgatunki horrorów. Hostel najeży do GORE- z języka angielskiego znaczy dosłownie rozlana krew.
Filmach Gore są często przedstawiane sceny brutalne , sceny tortur z dużą ilością krwi. Do klasyków Gore należą "Martwica Mózgu" Petera Jacksona twórcy mi.n serii "Lord of rings".

ocenił(a) film na 4
Moderatorrr

OK, to ja już się nie kłocę.

ocenił(a) film na 6
diabelek99

w filmie o duchach wiadomo, ze na koncu i tak ducha pokonaja jaki to by on zly nie byl i bedzie git, wiec po co ogladac? glupie jest to co napisalas. Ty lubisz ghost movie ja wole gore i co znaczy, ze jestem idiota? bo co bo patrze sie jak ktos morduje kogos niewinnego? a Ty nie jestes w takim razie idiota patrzac jak cos straszy kogos niewinnego? neka go? to nie jest juz nienormalne? dlatego w horrorzee wymyslono kilka podgatunkow zeby je pogrupowac. Nie uwazam sie ani za nienormalnego, ani za glupiego, ani za idiote dlatego, ze mi sie podobal

diabelek99

W pełni się z Tobą zgadzam ten film jest chory. Nie wiem kogo może bawić taki film.

ocenił(a) film na 4
arti2807

wreszcie ktoś sie ze mną zgadza!

diabelek99

paranormal activity to horror? Dwie sceny i to pod sam koniec filmu są dobre. Mogliby wyciąć 95% filmu.

użytkownik usunięty
diabelek99

to jest tzw Gore

diabelek99

Kompletnie się z Tobą zgadzam. Horror to film grozy, a tu nie ma nic strasznego, tzn rzeczy które są robione w tym filmie są straszne i nikt nikt nie chciałby takiego czegoś doświadczyć, ale film nie przestrasza :) To jest taki dreszczowiec, tak jak ktoś tu napisał gore. Nie powinno być takich filmów.

maciek20 1989

Dreszczowiec to polski odpowiednik słowa thriller.
Rzecz polega na tym, że każdy horror poza elementem straszącym zawiera elementy obrzydzające, nawet przedwojenny 'Dracula' jest troszeczkę obrzydzający, a już wg ówczesnych standardów to całkiem sporo. I właśnie na element obrzydzający postawili niektórzy twórcy horrorów. Jednocześnie to samo zrobili twórcy thrillerów czyli filmów różniących się od horrorów tylko tym, że nie zawierają elementów paranormalnych i fantastycznych. Potem wrzucono wszystko do jednego worka o nazwie horror gore.
I dlatego 'Hostel' nie należy do gatunku 'horror' tylko 'thriller', ALE do podgatunku 'horror gore'. Taka ciekawostka semantyczna.

diabelek99

Najgorszym horrorem nie są duchy, demony, zjawy, mutanty tylko ludzie, ludzie z krwi i kości, a to co jest pokazane na filmach to nic w porównaniu z rzeczywistością i to jest opinia wielu ludzi którzy zajmują się sprawami brutalnych morderstw. To jest rzeczywistość, może chora, ale prawdziwa i to jest horror. Może za parę lat to zrozumiesz. Horror to nie tylko coś co przestrasza, ale i brzydzi i odrzuca, a sądząc po takiej opinii wywołał u widzów, zamierzone przez reżysera, reakcje.

ocenił(a) film na 7
diabelek99

Paranormal Activity horror. XD To żeś dowaliła. Rozumiem, że kobiety moga mieć słabsze nerwy, ale po co od razu mówić, że coś jest chore...
Hostel to gore, a I i III to bardzo dobre filmy z tego gatunku mimo, że podobnie jak PA w kinematografii ogólnej są conajwyżej niezłe.

DeGreZet

Łooooo, ale jaki jesteś chojrak wooooow, żal mi cb. Właśnie pokazałeś co zrobił z tobą "hostel". Paranormal Activi (nie wiem jak to się pisze) jest straszne, a hostel to zmienił bo zmienił w tb CALĄ WRAŻLIWOŚĆ. Bo to nie jest tak że jeden człowiek Rodzi się ze słabymi nerwami, a drudzy że stalowymi nerwami. Nie. To zależy od tego co się z tą wrażliwością zrobi.Ty kiedyś też miałeś tą wrażliwość tylko ją zniszczyłeś. A jak powiedziałeś "ja rozumiem że kobiety mają słabe nerwy" to pokazałeś jakim jesteś...... Wiesz ze w latach "60 powstała psychoza Hitchcocka. Nawet nie wiesz jaki dla ludzi był to szok jak zobaczyli scenę pod prysznicem i nóż wbijajacy się w ciało. Ludzie wręcz SZALELI że strachu. A widzisz to było w latach "60. Teraz w XXI W. trzeba WYPRUTE FLAKI POKAZYWAć i i tak ludzie się nie boją, bo zniszczyli swoją wrażliwość. Pomyśl sobie jakby pokazali taki "hostel" w latach "60 jak takiej "Sceny pod prysznicem" nie chcieli puścić. Świat się zmienia! Ludzie tymbardziej...

użytkownik usunięty
diabelek99

Jeżeli nazywasz się fanką tegoż gatunku, to nie mam pytań.

diabelek99

Tu nie chodzi o chorych reżyserów, oni są całkiem zdrowi i dobrze wiedzą na czym zarabiać. Młodzież lubi cycki i krew. Ludzie o bardzo niskiej wrażliwości i poziomie intelektualnym, którzy nie potrafią stworzyć we własnym tępym umyśle czegoś, co by ich napawało lękiem sięgają właśnie po takie coś po proste okrutne obrazy, "które myślą za nich" i producenci dobrze o tym wiedzą, wiedzą, że znakomita większość populacji to idioci emocjonalni i tłuki, zatem dlaczego na motłochu nie zarobić w bardzo prosty sposób kilku dolarów. Po co skomplikowana wielowątkowa fabuła, drugie dna, symbolizm, po co się wysilać, to - czytaj hostel - jest łatwa kasa. Dajcie mi milion dolarów, to zrobię takie gore, że się cały świat porzyga, a rzesze miłośników J. Biebera okrzykną mnie ich guru, czemu nie, chętnie bym na tych śmieciach zarobił parę groszy. Tylko, że właściwie żal mi tych ludzi, którzy lubią to oglądać, zwyczajnie jest mi żal, że urodzili się tacy prości i płytcy, tyle tracą, ale cóż, natura jest niesprawiedliwa.

Kicerator

Ja bym ośmiu nie dał lecz zgadzam się, że film oglądało się, można powiedzieć "przyjemnie". 5 to zdecydowanie za niska średnia, jednak pierwsza część była najlepsza :)

ocenił(a) film na 8
mgolab

dla mnie właśnie ten był przyjemny... a 1 była nudna ale wstrętna. moim skromnym zdaniem frontier's bije je wszystkie na łeb
:) ale ten mi się też bardzo podobał, ot taki lekki, miły film

Kicerator

Dla mnie ta część jest najlepsza, film bardzo mi się podobał, dużo zwrotów akcji i średnia ocen zdecydowanie za niska. :)

użytkownik usunięty
roxa175

z przyjemnością zaniżę zatem tą średnią. I tak dałem temu syfowi którego nazywacie filmem 2/10 a nie 1/10 bo podobała mi się laska którą i tak oczywiście uciukali pod koniec. Co za gówniany film..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones