PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227672}
7,1 56 531
ocen
7,1 10 1 56531
7,6 29
ocen krytyków
Hot Fuzz Ostre psy
powrót do forum filmu Hot Fuzz - Ostre psy

Wszystkie filmy z Simonem Peggiem są bardzo dobre i śmiechowe. nie inaczej jest z Hot Fuzz. Polecam!

mike008

zgadzam sie :) a scena ze skokiem przez plot mnie zmiazdzyla, zaraz przypomnial mi sie shaun of the dead jak skakal , poplakalem sie ze smiechu wtedy, a pozatym ta dwojka jest stworzona do tego aby grac razem

ocenił(a) film na 8
bukiet186

Simon Pegg i Nick Frost są genialni jako duet, to fakt :)

ocenił(a) film na 8
mike008

Popieram - to specyficzny duet - mistrzowie satyry. Ich ostatnie dzieło "Paul" jest świetne!

ocenił(a) film na 2
mike008

za wysokich wymagan to ty nie masz ?

ocenił(a) film na 8
caligulaam

Widzę, że preferujesz kino ambitne? Czy po prostu ta komedia Ci się nie podoba? Tak, nie mam wysokich wymagań gdy chcę się pośmiać. Simon Pegg jest jednym z lepszych aktórów komediowych. Oglądając komedię chcę się śmiać. Oczywiście szanuję Twoje zdanie i zgadzam się - jeśli ogląda się filmy, powinno się także czasem obejrzeć coś ambitnego. Chyba, że chodziło Ci o komedię samą w sobie - tutaj wyraziłem po prostu swoją opinię - coż, taki mam gust. A o gustach podobno się nie dyskutuje. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
mike008

lubie kino ambitne bo daje gwarancje dobrze spedzonego czasu
ale lubie tez komedie - szczegolnie te zrobione po to aby sie tylko posmiac
zgazdzam sie z toba co do aktora - tez go lubie np jak stracic przyjaciol i zrazic do siebie ludzi calkokiem sympatyczna
a wracajac do komedii problem polega na tym ze komedia dla samego smiechu to piekelnie trudna do zrobienia rzecz
troche o tym zapomilam - dziekuje po po czesci dzieki tobie na nowo to sobie uswiadamiam
piersza czes tej byla ok
ale od powoly polecialo - no ale musze przyznac ze troche za ostro ocenilam ten film
bo przynajmiej scenarzysta i rezyser sie starali
a wszyszlo przynajmiej jak dla mnie malo smiesznie
a co do aktorow to sie nie czepiam - bylo przyzwoicie
tez pozdrawiam

mike008

nie lubie pegga co nie znaczy że film zły, całkiem fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones