PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227672}
7,1 56 539
ocen
7,1 10 1 56539
7,6 29
ocen krytyków
Hot Fuzz Ostre psy
powrót do forum filmu Hot Fuzz - Ostre psy

Dawno nie oglądałem tak nudnego i zarazem idiotycznego filmu jak ten. Cóż mogę rzec film nie jest śmieszny. Ziewałem na nim okropnie, w duchu modląc się o końcówkę. Szczerze musiałem go wziąć na dwa razy gdyż przytłaczał mnie przedstawionym typem humoru. Lubie angielski absurdalny sytuacyjny humor, ale ten film pod tym względem jest naprawdę niskich lotów. w sumie nie będę się bardziej rozpisywał nie warto. Jeśli ktoś jest zainteresowany radze się poważnie zastanowić...

ocenił(a) film na 4
AlfaCentauri

Masz rację, chociaż zaznaczyć trzeba, że film trzeba oceniać wg dwóch punktów odniesienia. Pierwszy to dialogi - niektóre są rewelacyjne i zasługują na duży plus. Drugi to logika - wg mnie miejscami bardzo jej brakowało

karson_z

Wydaję mi się, że jesteście niedorozwinięci umysłowo, ale dajcie namiary na lepsze komedie to zmienię zdanie.

ocenił(a) film na 8
Michal_1987

haha wy chyba mówicie o innym filmie :D

użytkownik usunięty
Michal_1987

Wydaje mi się, że perspektywa zmiany zdania raczej jest mało prawdopodobna.
Jak można tak bardzo nie zrozumieć, że ten film w cudowny sposób przekręca wszystkie schematy kina akcji i obraca je w żart, to ja nawet nie mam pojęcia.

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się ,to ich gust nic mi do tego, ale nie rozumiem jak ten film z takimi dialogami i zabójczą końcówką ,może być dla kogoś nudny ,jakim trzeba być sztywniakiem bez odrobiny luzu?? .Daj boże, żeby wszystkie filmy mnie tak wynudziły, to by znaczyło ,ze nie ma na świecie nudnych filmów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones