PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227672}
7,1 56 529
ocen
7,1 10 1 56529
7,6 29
ocen krytyków
Hot Fuzz Ostre psy
powrót do forum filmu Hot Fuzz - Ostre psy

Dzięki Filmweb obejrzalem przedpremierowy pokaz 'Hot Fuzz' w Katowickim Heliosie. Na prawde swietnie sie bawilem wraz z przyjaciolmi. To jest film nietuzinkowy, oryginalny ze wspanialym humorem. Przyznam, że nie a pamietam zeby w ostatnich latach jakas komedia podobala mi sie bardziej.

Lucho

potwierdzam, sporo smiechu bylo na sali, mimo ze to wlasciwie taka parodia na powaznie (przynajmniej jesli porownujac do komedii z Leslie Nielsenem), tylko mam wrazenie ze czesc publiki miala lekkie zdziwko przy scenach gore, bo cisza jak mak zasial :)

Cadd

Też byłem w Heliosie w K-ce - sceny Gore? W wcześniejszym filmie tegoż reżysera (i aktorów :P ) było dużo więcej takich scen :) ba, nawet spodziewałem się większej ilości krwi na ekranie...

Film naprawdę super, świetnie wyważony - dla maniaków angielskiego humoru to wręcz pozycja obowiązkowa :)

Dziękuje Filmweb ! :P

Lucho

Ja też wygrałem pokaz i nie dotarłem bo musiałem zostać dłużej w pracy :(:(:( Strasznie tego żałuję jednakże dziękuję bardzo filmwebowi za daną mi szansę... Pozdrawiam serdecznie !!!

ocenił(a) film na 9
mANiaC

nie no film fajny, nie powiem. oceniam tak mniej wiecej na 8, 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones