PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227672}
7,1 56 539
ocen
7,1 10 1 56539
7,6 29
ocen krytyków
Hot Fuzz Ostre psy
powrót do forum filmu Hot Fuzz - Ostre psy

Gdyby nie aktorzy to bym chyba nie zmęczył tego filmu do końca:( Świetny duet głównych bohaterów. Podobał mi się zwłaszcza Simon Pegg.
Jeszcze do połowy filmu było w miarę OK ale już później wymiękałem.

ocenił(a) film na 4
bialy333

No i ja podobnie - końcówkę już oglądałem niemal na siłę aby odfajkować jednak ten film skoro tyle wytrzymałem

ryan45

ja również

bialy333

Me too :(

ocenił(a) film na 3
bialy333

Dawno takiego szitu nie ogladałem...

ocenił(a) film na 4
bialy333

dokładnie. Im bliżej końca tym bardziej durny jest ten film....

bialy333

Kolejny duet? Widze,że lubisz ty męskie duety..i Simon Ci się podoba..no ok, nie oceniam...mi też się podoba, ale nie on tylko jego gra aktorska...Film świetny od początku do końca.

ocenił(a) film na 5
Detoksynator

Kolejna durna wypowiedź:) opierająca się jedynie na przepychankach słownych i próbie sprowokowania kogoś. Widzę że polubiłeś nasze rozmowy tak bardzo,że aż mnie szukasz...
Jeśli nie masz co robić z czasem może udaj się do terapeuty. Zapłać mu na pewno Cię wysłucha a przy okazji może uda wam się ustalić, gdzie leży twój problem.
Widzę jednak pewien postęp, tym razem napisałeś coś o filmie.

bialy333

dziękuje biały misiu za ciepłe słowa xD

ocenił(a) film na 5
Detoksynator

Ależ niema sprawy:) mam nadzieje, że terapeuta pomoże... Mogłeś sobie darować "białego misia", ale jakoś mnie to nie zdziwiło, że tego nie zrobiłeś. W końcu słowne zaczepki to chyba jedna z niewielu Twoich rozrywek.

bialy333

bardziej mi tu chodziło o te CIEPŁE słowa, ale nie dziwie się, że nie skumałeś ;) nudny już jesteś z tymi swoimi "zaczepki słowne" w każdym poście.Jak katarynka ...

ocenił(a) film na 5
Detoksynator

A co tu było do skumania, aż tak skomplikowany jak Ci się wydaje to nie jesteś:) Tak to "ukryte" przesłanie zaszyfrowałeś, że na pewno nikt nie zauważył:). Nie chcesz żeby Ci to idiotyczne zachowanie wypominać, to nie rób tego... Powoli Twoja osoba przestaje mnie śmieszyć. Sam tego określenia użyłeś więc pozwól, że skorzystam jesteś jak katarynka tylko zepsuta. Najczęściej piszesz jedno zdanie, prawie nigdy nie związane z filmem i przeważnie w tym jednym zdaniu ze dwa razy próbujesz kogoś obrazić. To jest dopiero nudne:)

bialy333

Skumaj ,że chociaż to foum ma w nazwie film, nie koniecznie trzeba pisać tylko i wyłącznie o filmach.

ocenił(a) film na 8
Detoksynator

Ale dobrze jest się chociaż do niego odnieść. To jest forum na filmwebie. Jak chcesz się nad kimś poznęcać doradzam pudelek.pl

ocenił(a) film na 5
Ritigo

Nie podejmuj z nim rozmowy to bezcelowe. Ja próbowałem rozmawiać z nim w innym temacie nie potrafił powiedzieć nic sensownego. Przeniósł rozmowę do innego mojego wątku tu też nic sensownego nie powiedział. Zresztą przeważnie w swoich rozmowach próbuje prowokować i wyprowadzić z równowagi drugą osobę. Praktycznie nie podaje argumentów a do argumentacji innych nie potrafi się odnieść. Konwersacja z tą osobą przypomina monolog do którego ktoś od czasu do czasu wrzuci jakiś bezsensowny i nie związany z tematem tekst.

ocenił(a) film na 8
bialy333

ja za to uwielbiam parodie i tego typu kręcenie filmów.

użytkownik usunięty
bialy333

No bo to nie jest ogólno przyjęty humor tylko humor z wysp który jest charakterystyczny. Kiedyś były takie małe książki po angielsku z humorem brytyjskim i trudno było się z tego śmiać. Ten film jeśli chodzi o dozę ichniego humoru to jest bardziej uniwersalny. Mi się podobał.

ocenił(a) film na 8
bialy333

niezły film, raz na jakiś czas angole zrobią coś sensownego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones