PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227672}
7,1 56 539
ocen
7,1 10 1 56539
7,6 29
ocen krytyków
Hot Fuzz Ostre psy
powrót do forum filmu Hot Fuzz - Ostre psy

Niezły film

użytkownik usunięty

"Hot Fuzz" podobnie jak "Blue Velvet" pokazuje, że my patrzymy na świat przez różowe okulary. Świadomość tego, że wszystko wokół nas jest okej jest nam wmówiona, a trzeba się przyjrzeć sprawom z bliska. Angel przyjeżdża do miasteczka, w którym wszyscy się znają, wszyscy są mili, nie ma przestępstw. To tylko powierzchowne, a pod tym wszystkim kryje się zło. Tak samo jak w dzisiejszym świecie, pod tymi wszystkimi relacjami z innymi ludźmi, w pracy, w szkole, gdziekolwiek, te pretensjonalne uśmiechy i zachowania tak naprawdę są tylko pozą, która ludzie przybierają by ukryć rzeczywistość.
Film naprawdę niezły, dobrze się ogląda. Edgar Wright nie ma się czym szczycić w swoim dorobku (ma na koncie tylko 2 gnioty - Scott Pilgrim konta świat oraz Wysyp żywych trupów), ale "Ostre psy" są filmem naprawdę niezłym, a końcówka jest po prostu niesamowicie ironiczna i ostra. Oczywiście nie ma co porównywać dzieła Wrighta do Lyncha, ale oba filmy mówią o tym samym. Jeśli komuś się spodobał "Hot Fuzz" odsyłam do "Blue Velvet", jednego z moich ulubionych filmów.

Widziałem Blue Velvet i również uważam ten film za świetny, jak i samego Lyncha, na Hot Fuzz trafiłem przypadkiem, ale swoją wypowiedzią zachęciłeś mnie do obejrzenia tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones