PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227672}
7,1 56 507
ocen
7,1 10 1 56507
7,6 28
ocen krytyków
Hot Fuzz Ostre psy
powrót do forum filmu Hot Fuzz - Ostre psy

Dawno nie obśmiałem sie jak na tym filmiwe. Najlepsze sa nawiązania do innych filmów. Scena z helikopterem (tak jak w Bad boys 2) po prostu rozwala ;)Mnóstwo gagów. Polecam!

ocenił(a) film na 10
drobny_andrzej

No wlasnie te nawiazania bawia strasznie, jakie zauwazyliscie? No ja Bad Boys, nawiazanie jak by do Leona (kwiatek), do Osady(zamaskowani zabojcy - potwory, tajemnicza spolecznosc, zebrania, "mniejsze zlo").... macie cos jeszcze? Poza tym film jest swietny, dawno sie tak nie bawilem, ci co pisza ze jest nudny i niesmieszny to chyba poczucia humoru nie maja i co piatek do opery chodza, chcieliscie akcje przez caly film? To jest komedia nie sensacyjny, wogole sam duet Pegg/Frost wymiata, jest lepiej niz w Swit Zywych Trupow ;] POLECAM

ocenił(a) film na 8
vincentvega_3

na końcu jak grubasek strzela w powietrze i krzyczy - nawiązanie do sceny "NA Fali" którą oglądali na dvd.
Nasuwa mi się też parodia Godzilli jak walczą ze sobą na tej makiecie miasta i niszczą budynki jak Godzilla i spółka ;-)
i ta końcówka, jak jedzie na koniu z okularkami i wykałaczką w gębie, uzbrojony po zęby- typowa parodia westernu

FvJ

jest tez nawiązanie do "mad max'a" - kiedy ucieka z miasta samochodem pożyczonym od dann'ego .Chodzi o to że są takie same kadry - uciekające pasy na szosie oświetlone światłami samochodu , potem kadr deski rozdzielczej , następnie mijanych znaków - identyczna scena była w mad max

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones