PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227672}
7,1 56 534
oceny
7,1 10 1 56534
7,6 29
ocen krytyków
Hot Fuzz Ostre psy
powrót do forum filmu Hot Fuzz - Ostre psy

słowo - beznadzieja

ocenił(a) film na 10

ten film jest tak beznadziejny ze chyba tylko tepi i opoznieni w rozwoju Anglicy moga sie z niego smiac - kompletna nuda - nie rozumiem dlaczego ma tak wysoka ocene - i nie smiejcie nawet go porownywac z Badboys czy tam Miami Vice

ocenił(a) film na 9
moraszp

zacytuje komentarz do tego filmu, który pojawił się gdzie indziej : "z pewnością nie jest to film dla tych, którzy nie przepadają za specyficznym angielskim poczuciem humoru. Do filmu należy podejść z dystansem i na loozie a zabaw gwarantowana."

na komedii swietnie sie bawilem, a tepym i opoznionym w rozwoju Anglikiem raczej nie jestem. to ze nie siadla Ci komedia nie znaczy zeby obrazac innych, co?

ocenił(a) film na 10
SOPEL_6

zwracam honor - wlaczylem dzis spowrotem od 30 minuty film i doogladalem do konca , pomimo ze poczatek byl troche meczacy (moze ze wzgledu na dynamiczne akcje kamera) film mnie zainteresowal na tyle ze jestem sklonny zmienic zdanie i ocene - film jest niezly a nawet bardzo dobry :)))

ocenił(a) film na 8
moraszp

"wlaczylem dzis spowrotem od 30 minuty" To po co sie udzielasz nie oglądając do końca filmu małolacie. Pierwszy film oglądasz nie wiesz, że filmy niekiedy sie rozkręcają?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones