PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227672}
7,1 56 534
oceny
7,1 10 1 56534
7,6 29
ocen krytyków
Hot Fuzz Ostre psy
powrót do forum filmu Hot Fuzz - Ostre psy

Pierwszą godzine filmu muszę przyznać że oglądałem z zaciekawieniem, ale pozniej ...... co to ma być, rzeź na wsi ... odradzam szczerze, ten film nawet nie jest śmieszny ...

ocenił(a) film na 10
Zukuuu

No tak za to straż wiejska jest dla ciebie rewelacyjna. Gratuluje.
Po drugie wiesz co to jest SPOILER sieroto ???
Po trzecie oceniłeś ten film na równi z Big Lebowski więc lepszej reklamy nie mogłeś mu zrobić.

ocenił(a) film na 3
Di_Vrego

twoj stary to sierota

ocenił(a) film na 10
Zukuuu

No Ty chyba żartujesz? Ta rzeź była najlepsza! I miny jurorów konkursu, kiedy zobaczyli ten bajzel ;D

ocenił(a) film na 10
Zukuuu

Ten film jest pastiszem - nabija się on z filmów o "super-glinach", którzy w pojedynkę, lub z najlepszym kumplem z policji, rozbijają szajkę przestępców i ratują tym ważną osobistość/miasto/kraj. Tutaj zamiast wielkiego, niebezbiecznego miasta jest spokojna wieś. Zamiast mafii lub przestępców chcących władzy, grupa ludzi, którzy za wszelką cenę chcą wygrać konkurs na najlepszą wioskę. Ten film nie jest zabawny, jeżeli ktoś nie rozumie że to jest pastisz - co wiadmo od niemal samego początku (pierwsza scena na komisariacie, nazwiska bohaterów, Romeo i Julia, gęś)

ocenił(a) film na 4
grindif

Nie mozesz wmawiac osobom, ktorym nie podoba sie film ze go nie rozumieja. Ja wiem dokladnie czym jest film, ale nie mozna uzasadniac jego slabosci gatunkiem. Skojarzyłem go od razu z "jaja w tropikach" - ktory jest podobnie dnem totalnym i filmem nieudanym. Na początku zapowiadał się nieźle, ale potem to juz tragedia. Hot Fuzz jest cholernie nudny ( manifest przeciwko filmom akcji ! + do gatunku, - do oceny filmu ), a smiac na sile sie nie lubie. Widocznie zrobic dobra komedie jest duzo latwiej niz dobrą ... czarną komedię, jak to nazywacie.

ocenił(a) film na 8
Zukuuu

ten film jest perełką wśród całego gówna jakie powstało w tym roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones