PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337359}
5,9 4 691
ocen
5,9 10 1 4691
Hot Rod
powrót do forum filmu Hot Rod

Ten film jest dokładnie taki jaki miał być w założeniu - niesamowicie kiczowaty , momentami bezsensowny i żenujący .
Obczajcie sobie Digital Shorty z SNL i wtedy zabierzcie się za ocenę tego filmu - jak dla mnie mocne 8 / 10.

użytkownik usunięty
maniek1188

dokładnie:). Po za tym Jorma, Andy i Akiva wydali teraz płytę z zajefajnymi kawałkami, tytuł incredibad, nazwa zespołu The Lonely Island (tak jak ich grupa komediowa)

ocenił(a) film na 8
maniek1188

Wielce żałosne, bez najmniejszego sensu, pozbawione realizmu i z niewyobrażalną ilością głupoty film. Ale nie ma nic lepszego na nudny i ponury wieczór jak takie kino. POLECAM !!! Dla mnie zasłużone 8/10 i to z wielkim plusem :]

ocenił(a) film na 10
janek_02

Ja dałem 10 bo ten film dla mnie jest qltowy!!!!

ocenił(a) film na 5
chudini666

Nie jest smieszne ale nawet fajnie oglada mlody chlopak che udowdnicz ojczymowi ,że jest meżczyzna robi to doslownie .Chłopak wykonje swój skog ktory zostal fajnie zrobiony że by nie było latwo reżyser dodaje malego dramatyzmu przez przypadek ale dzienki owacjom oklaskom kaskader podnosi sie dumnie .Kino ok.5/10

kinoman85

W jakim języku to napisałeś?

ocenił(a) film na 10
maniek1188

Film według mnie zasługuję na wyższą ocenę. Osobiście oglądałem go 2 razy i za każdym razem turlałem się po podłodze ze śmiechu. Chociaż pewnie gdybym nie był spalony dołączyłbym do grona tych, co mieszają film z błotem. Ten film jednak ma głębszy sens jeśli się tak wczuć w niego. Jeszcze nie raz do niego wrócę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones