PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337359}
5,9 4 691
ocen
5,9 10 1 4691
Hot Rod
powrót do forum filmu Hot Rod

Zaskoczenie :)

ocenił(a) film na 7

Właśnie obejrzałem film na TVN. Hmmmm. Jakie wrażenia?
Dziwny film. Jednocześnie strasznie głupkowaty a chwilami naprawdę śmieszny. Niektóre sceny strasznie dziwne. Ten beat box, to jak długo spadał z góry albo ta scena na końcu jak po spadnięciu z motocykla w tak spektakularny/widowiskowy sposób się podnosi. Jakby dokonał nie wiadomo jak heroicznego czynu. A to była tak smutna gleba że wstyd. I do tego ta muzyka i publiczność wiwatująca. Rozbiło mnie to. Ogólnie bardzo nietypowa historia. Mało prawdopodobna :) Ale aktorzy spoko, muzyka wymiata,kawałki Europe są genialne, można było obejrzeć. Dzięki muzyce daje 7/10, a w kategorii filmów głupkowatych nawet 8/10.
Jakby ktoś chciał obejrzeć głupkowaty film to polecam Black Dynamite. Też dobre :)

ocenił(a) film na 8
Macias1983

Mi się podobał film :) Taki luźny, humor też nie był najgorszy, dlatego machnę 8/10. Inna historia - to racja :)

mjent

świetna komedyjka, doskonała muzyka, śmieszne gagi rodem z lat 80tych. "nienachalny" film i co ważne bez golizny, którą ostatnimi czasy widać praktycznie wszędzie. 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones